Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor louvered pergola ] mecz 297 Produkty.
Elektryczne chowane systemy dachowe żaluzjowe Zestawy pergoli PCV z zasłoną
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | PCV |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Wolnostojący chowany dach tarasowy z aluminiowym żaluzjami o średnicy 150 mm
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Bioklimatyczny chowany dach zewnętrzny z PVC
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Zmotoryzowany chowany dach Pergola Markiza Budynek ogrodowy Wodoodporne patio
| Imię: | wysuwana pergola |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Markiza pergoli ze stopu aluminium |
| Tkanina: | poliester 850g/m² wysuwana pergola |
| Materiał żagiel: | Markiza pergoli z PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Listwy świetlne LED/łatwy montaż |
SUNC 5m X 3m zmotoryzowana aluminiowa pergola ogrodowa Patio elektryczny dach pergoli
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor produktu: | czarny, szary, biały, brązowy |
| Rozmiar: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola żaluzjowa z napędem silnikowym |
Wodoodporny system dachowy z żaluzjami Zewnętrzna altana ogrodowa Bioklimatyczna aluminiowa pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Ogród Wodoodporny Zdejmowany PCV Pergola Dachowa
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Dach żaluzjowy Altana ogrodowa Bioklimatyczna aluminiowa Pergola Utlenianie anodowe
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Pilot zdalnego sterowania Chowany dach Pergola Aluminiowa osłona przeciwsłoneczna Pergola
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Wodoodporna pergola z chowanym dachem z tkaniny PVC ze światłem LED
| Nazwa: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| Tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagiel: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Listwy świetlne LED/łatwy montaż |


