Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor louvered pergola ] mecz 297 Produkty.
Żagiel z PCV Nowoczesna regulowana pergola z chowanym dachem
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Bioklimatyczny chowany dach Pergola Ochrona przed deszczem o szerokości 13,5 m
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Pergola Bioclimatic z napędem elektrycznym o wysokiej wytrzymałości
| Imię: | Wytrzymała, bioklimatyczna, zmotoryzowana, aluminiowa, chowana markiza z PVC |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | Poliester 850g/m2 |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Aluminiowa rama PCV Żagiel chowany dach Pergola Pilot zdalnego sterowania
| Imię: | Wytrzymała, bioklimatyczna, zmotoryzowana, aluminiowa, chowana markiza z PVC |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | Poliester 850g/m2 |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Zmotoryzowana markiza Pvc Sail Chowany dach Pergola Ochrona przed deszczem
| Nazwa: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| Tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagiel: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Listwy świetlne LED/łatwy montaż |
Niestandardowa ramka z systemem drenażu stopu aluminiowego 6063 i IP 67 testowania wyciągalny dach pergola
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Nowoczesny system drenażu na zamówienie SS stopień 304 stopu aluminium 6063 Pergola z wyciągającym się dachem
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
9x9 9x12 Garden Aluminium Motorized Pergola Outdoor Led Light Rodent Proof
| Przedmiot: | Łuk pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor produktu: | szara, czarna, biała, dostosowana zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Funkcjonować: | Wodoodporny, osłona przeciwsłoneczna, produkcja deszczu |
| Funkcja: | Odporna na gryzonie, odporna na gnicie zmotoryzowana aluminiowa pergola |
Markiza żagiel z PVC chowana markiza Pergola odporna na warunki atmosferyczne
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Ogród ze stopu aluminium chowany dach Pergola Ochrona przeciwsłoneczna
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |


