Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor louvered pergola ] mecz 297 Produkty.
6063 Wodoodporna aluminiowa aluminiowa pergola chowana z napędem
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| Grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Nowoczesna, wodoodporna na zewnątrz, silnikowa, regulowana, z okładką aluminiową, pergola
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x3;4x6; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Wodoodporna, wiatroodporna, aluminiowa, wyciągająca się pergola do ogrodu i basenu
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
System dachowy żaluzjowy Rot Proof 3x4 6061 T6 Aluminiowa pergola Patio
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Zewnętrzny nowoczesny dach żaluzjowy Aluminiowa pergola malowana proszkowo
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
OEM Wodoszczelny Aluminiowy Bioklimatyczny Podwórko Pergola
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Wodoodporny dach żaluzjowy z napędem aluminiowym pergola malowany proszkowo
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Dach żaluzjowy Zewnętrzny silnik aluminiowy Pergola Utlenianie anodowe
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
OEM zmotoryzowany wodoodporna aluminiowa pergola Bioclimatic
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| Grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Zmotoryzowana aluminiowa zewnętrzna pergola Bioclimatica Shade Wodoodporna konstrukcja domu
| Pozycja produktu: | Łuk pergoli, budynek ogrodowy |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | biały, czarny gery, dostosowany; |
| Funkcjonować: | wodoodporny, parasol przeciwsłoneczny, produkcja deszczu, projektowanie ogrodu; |
| Funkcja: | Odporna na gryzonie, odporna na gnicie zmotoryzowana aluminiowa pergola |


