Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor louvered pergola ] mecz 297 Produkty.
Niestandardowy ramy z stopem aluminium 6063 i IP67 Testing Motor Louver Ostrzy
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Pergola dachowa z chowanym dachem o gramaturze 850 g / m2 z PVC
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
2,5 mm automatyczna izolowana aluminiowa pergola z otwartym dachem
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Rot Proof Arbours Aluminiowa Pergola Anodowe Utlenianie Ekologiczne
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
3x4m zmotoryzowany aluminiowy basen z żaluzjami z oświetleniem LED, odporny na gryzonie
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa na zewnątrz |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szara, czarna, biała, dostosowana zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Funkcjonować: | Wodoodporna, przeciwsłoneczna, aluminiowa pergola do produkcji deszczu |
| Funkcja: | Odporna na gryzonie, odporna na gnicie zmotoryzowana aluminiowa pergola |
3X5 4x4 Szary zmotoryzowany aluminiowy budynek ogrodowy Pergola z roletami zewnętrznymi
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar: | 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;;3x5 ; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Nowoczesna zmotoryzowana aluminiowa altanka 10 "X 10" do tarasu ogrodowego
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor produktu: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar: | 10' × 10'; 10' × 13'; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Samodzielna pergola aluminiowa z silnikiem do basenu w konstrukcji ściennej
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
3X4 Garden Aluminiowa pergola Zewnętrzne zmotoryzowane żaluzje z ekranem Zip
| przedmiot: | Pergola aluminiowa |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| ROZMIAR: | 3X4m; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Zastosowany rozmiar Pergola aluminiowa z silnikiem do basenu zewnętrznego
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
|---|---|
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |


