Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor louvered pergola ] mecz 297 Produkty.
Projekt ogrodu 5x3m Zmotoryzowana pergola aluminiowa z chowanymi lamelami Integracja z inteligentnym domem
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
|---|---|
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Product Item: | Aluminium Pergola |
Zmotoryzowana, odporna na warunki atmosferyczne, zmotoryzowana aluminiowa pergola żaluzjowa
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Silnik IP67 100 * 65 * 2 mm Rynny Wodoodporna chowana pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Malowana proszkowo aluminiowa pergola Aerofoil 202 mm IP67
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
OEM żaluzjowy dach Pergola Aluminiowy chowany baldachim Pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Odporna na gryzonie chowana aluminiowa ochrona przed deszczem Pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Mechanizmy Ogród Bioklimatyczna aluminiowa pergola Łatwy montaż
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Pergola z aluminium silnikowego 3x6m do biura
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
Basen i ogród Pergola aluminiowa z dostosowanym rozmiarem
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
|---|---|
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
Mądrze wykonana wodoszczelna pergola aluminiowa z silnikiem do nowoczesnych pomieszczeń na zewnątrz
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
|---|---|
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |


