Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor louvered pergola ] mecz 297 Produkty.
Aeroscreen Zewnętrzny żaluzj pogodowy Dekoracja ze stopu aluminium 6063-T5 Wentylacja powietrza
| Podanie: | Publiczne, mieszkalne, komercyjne, szkolne, biurowe, szpitalne, hotel, lotnisko, metro, dworzec, cen |
|---|---|
| kolor: | Dowolny RAL lub PANTONE lub dostosowany, Woodgrain, Bamboo |
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
Pionowa pozioma żaluzja odporna na warunki atmosferyczne, aluminiowa żaluzja pogodowa Sun Control
| Funkcjonować: | Kontrola słońca, Wentylacja powietrza, Wodoodporność, Dekoracja, Oszczędzanie energii, Wnętrze Odpor |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Szerokość ostrza: | 88 MM |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Poziomy, odporny na warunki atmosferyczne system żaluzji F150 Aluminiowa kontrola oświetlenia architektonicznego
| Imię: | F150 aluminiowy, odporny na warunki atmosferyczne system fasadowy z żaluzjami, sterowanie oświetleni |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Systemy dachowe żaluzji z powłoką PVDF Regulowana ręczna kontrola elewacji zewnętrznej
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Funkcjonować: | Kontrola słońca, Wentylacja powietrza, Wodoodporność, Dekoracja, Oszczędzanie energii, Wnętrze Odpor |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
System dachowy świetlika z powłoką PVDF Wentylacja żaluzji
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Bioklimatyczne systemy dachów chowanych z aluminium PVC Ochrona przed deszczem
| Nazwa: | Wodoodporna chowana pergola z PVC |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| Tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagiel: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Listwy świetlne LED/łatwy montaż |
Powłoka PVDF System dachowy z żaluzjami ze stopu aluminium Publiczny budynek mieszkalny ze stopu aluminium
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |


