Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor louvered pergola ] mecz 297 Produkty.
Wodoodporna zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola ogrodowa Altana ogrodowa Patio Pokrycie dachu
| Pozycja produktu: | Pergola zewnętrzna |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | Ciemnoszary z błyszczącym srebrnym białym drogowym i niestandardowym kolorem zgodnie z numerem kolor |
| Rozmiar: | 10 "X 12" ;12 "X 12" ; 10 "X 10" ; Dostosowany rozmiar |
| styl: | Zmotoryzowana pergola żaluzjowa |
Pergola aluminiowa z aluminium do ogrodu basenu
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Zewnętrzna Pergola Aluminiowa z silnikiem z niestandardową ramą i okrągłą prętką z aluminium 304 klasy ss
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Wyrobek z aluminium z odcinka SS 304 i pilotem
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Specjalistyczna, nowoczesna zewnętrzna, silnikowana pergola ogrodowa z dachem z aluminium
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Nowoczesny dostosowany rozmiar i ramka rury dolnej z SS Garde 304 silnikowym pergolą aluminiową
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
SUNC 4x4m 3x3m biały naścienny aluminiowy ręczny żaluzjowy pergola ogrodowy budynek wiatroszczelny wodoodporny
| Przedmiot: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Czarny, szary, biały, niestandardowy kolor Ręczna pergola z żaluzjami |
| Funkcja: | Naścienna aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar: | 4*4 M, 4*4 M (rozmiar niestandardowy) |
Niestandardowy 4x4m 4x3m Aluminiowy ręczny żaluzjowy Pergola Outdoor Garden Building Wodoodporny
| Przedmiot: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Czarna ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Naścienna aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar produktu: | 4*4 M, 4*3 M (rozmiar niestandardowy) |
SUNC 4x4m naścienny aluminiowy ręczny żaluzjowy pergola zewnętrzny budynek Gaeden wodoodporny
| Pozycja produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor produktu: | Czarny, szary, biały |
| Funkcja: | Naścienna aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar: | Ręczna pergola żaluzjowa 4*4 M |
3x3m naścienny aluminiowy ręczny żaluzjowy pergola Dostosowany budynek ogrodowy Gery na zewnątrz
| Przedmiot: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Ręczna aluminiowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor pergoli: | Gery Manual żaluzjowa pergola |
| Funkcja: | Wodoodporna ścienna ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar: | 4 * 4 M, 4 * 3 M, 3 * 3 M, rozmiar niestandardowy |


