Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor louvered pergola ] mecz 297 Produkty.
Budynek ogrodowy Zmotoryzowana aluminiowa pergola Wodoodporna z żaluzjami 4X4m
| przedmiot: | Pergola aluminiowa |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| ROZMIAR: | 4X4m; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z żaluzjami z napędem silnikowym |
5m X 3m Zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola Patio Pokrycie dachowe Wodoodporna altana ogrodowa
| Przedmiot: | pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | Ciemnoszary z błyszczącym srebrnym białym drogowym i niestandardowym kolorem zgodnie z numerem kolor |
| Rozmiar: | Pergola aluminiowa 5m x 3m |
| styl: | Zmotoryzowana pergola żaluzjowa |
Zindywidualizowany rozmiar Pergola z aluminium do ogrodu i basenu
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
Led Light Motorized Aluminiowa Pergola Odporna na gryzonie do budowy ogrodu
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szara, czarna, biała, dostosowana zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Funkcjonować: | Wodoodporna, przeciwsłoneczna, aluminiowa pergola do produkcji deszczu |
| Funkcja: | Odporna na gryzonie, odporna na gnicie zmotoryzowana aluminiowa pergola |
Wodoszczelna pergola aluminiowa do ogrodów w pomieszczeniach wewnątrz i na zewnątrz
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
|---|---|
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
Regulowana wodoodporna zmotoryzowana aluminiowa pergola Eco Friendly
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
10 "X 10" zewnętrzny dach patio zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami z zamkiem błyskawicznym
| Przedmiot: | aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Aluminiowa aluminiowa pergola z napędem 6073 |
| Kolor: | Grey ; Szary ; white ; biały ; Black ; Czarny ; customi |
| Rozmiar: | Aluminiowa pergola o wymiarach 10' × 10' |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Zmiennik podłogowy z silnikiem Pergola aluminiowa 6063 T5
| Pozycja: | taras z pergolą |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | white , black ; biało-czarny ; gery ;brown ;customized size gery; brązowy; r |
| Rozmiar produktu: | 5X3m , 3X4m , 4X4m ; 5X3 m, 3X4 m, 4X4 m; Customized Szie Dostosowany rozmia |
| Styl: | wyciągająca się pergola z szyfrem |
Pergola elektryczna, wodoszczelna, wiatroodporna, z aluminium, do ogrodu/na zewnątrz
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
Pergola zewnętrzna Aluminiowa Ręka do wszystkich warunków pogodowych
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
|---|---|
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |


