Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor louvered pergola ] mecz 297 Produkty.
Specjalnie wykonana kolorowa elektryczna ściana ze współczesnymi technologicznymi klamkami i wodoszczelną pergolą z aluminium
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
|---|---|
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Product Item: | Aluminium Pergola |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
RAL7016 Cottage Sunshade Grape Trellis Metalowa rama Aluminiowa Pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Wodoszczelna, wiatroodporna, aluminium pergola do instalacji ściennej, aluminium pergola wyciągalna
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
|---|---|
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
Wodoodporny dach żaluzjowy Aluminiowa Pergola Outdoor Bioclimatic
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Kolor: | Wykonana na zamówienie / zewnętrzna altana ogrodowa Bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Funkcja: | Łatwy w montażu, zrównoważony, EKOLOGICZNY, odnawialne źródła, odporny na gryzonie, odporny na gnici |
| Dostępny system czujników: | Czujnik deszczu do aluminiowej pergoli z napędem |
Niestandardowa aluminiowa pergola z regulowanym ostrzem o średnicy 200 mm
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Aluminiowa pergola z napędem żaluzjowym, regulowana wodoodporna
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Zmiennego typu Pergola Aluminiowa Z silnikiem
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x6 ; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Wodoodporna, zmotoryzowana aluminiowa pergola z dachem żaluzjowym
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Hardtop Louver Zmotoryzowany aluminiowy budynek ogrodowy Pergola ze światłem LED
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Pergola aluminiowa |
Zindywidualizowana pergola aluminiowa z silnikiem do basenu zewnętrznego
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |


