Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor louvered pergola ] mecz 297 Produkty.
5m x 3m silnikowy dach z podłogą aluminiową pergola patio zewnętrzne
| Pozycja produktu: | Aluminiowa pergola tarasowa |
|---|---|
| Materiał: | Stopy aluminium |
| Kolor: | aluminiowa pergola z napędem w kolorze szarym |
| Wielkość: | Pergola aluminiowa 5m x 3m |
| Styl: | Pergola motorowa z wyciągaczem |
Pergola aluminiowa z zdalnego sterowania do pomieszczeń zewnętrznych
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
|---|---|
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
Nowoczesny zewnętrzny silnikowy stop aluminiowy 6063 ze stali nierdzewnej
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Nowoczesna izolowana aluminiowa pergola o średnicy 2,5 mm z otwartym dachem
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Arbours Arches Garden Bioklimatyczna aluminiowa pergola wodoodporna
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
RGB Light 12 "X 20" zmotoryzowana aluminiowa pergola z zewnętrznymi roletami Ziptrak
| przedmiot: | baldachim pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | black ; czarny ; white ; biały ; gery ;customized color gery; |
| Rozmiar: | 12 '× 20' ';dostosowany rozmiar |
| Słowa kluczowe: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
Zindywidualizowana Pergola Kolor Aluminiowy Pergola wyciągalna w 3x3m Rozmiar
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
System zdalnego sterowania wodoszczelny wodoszczelny wodoszczelny
| Pozycja produktu: | aluminiowa pergola |
|---|---|
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
Odporna na deszcz, zmotoryzowana aluminiowa pergola, dach żaluzjowy z pergolą do budowy ogrodu
| przedmiot: | baldachim pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | czarny ; biały ; gery ;dostosowany |
| Rozmiar: | 10' × 12' ; 10' × 12'; 10' × 10' ;10' × 13' ;custom |
| Styl: | Regulowana żaluzjowa pergola dachowa |
10 "X 10" Zmotoryzowana aluminiowa altana pergola z przesuwnymi szklanymi drzwiami Ziptrack
| przedmiot: | baldachim pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | czarny ; biały ; gery ;dostosowany |
| Rozmiar pergoli: | 10' × 12' ; 10' × 12'; 10' × 10' ;10' × 13' ;custom |
| Styl: | zmotoryzowana pergola żaluzjowa |


