Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor louvered pergola ] mecz 297 Produkty.
Wodoodporne zmotoryzowane systemy pergoli Pergola dachowa z żaluzją na ulewny deszcz
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Pilot zdalnego sterowania LED 10x12 Wodoodporny zmotoryzowany aluminiowy dach Pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
3 X 3 Zmotoryzowana aluminiowa pergola Wodoodporna ogrodowa pergola Patio z roletami zewnętrznymi
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | aluminiowa pergola z napędem w kolorze szarym |
| Rozmiar: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola żaluzjowa z napędem silnikowym |
Ogrodny podłogę dach Aluminium Bioklimat Pergola 3x4 patio na zewnątrz
| Pozycja: | taras z pergolą |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | aluminiowa pergola z napędem w kolorze szarym |
| Wielkość: | 3x4 ; 3x4 ; 4x4; 4x4; 5x3; 5x3; aluminium pergola < |
| Styl: | Nowoczesna, wysuwana pergola z żaluzjami |
Malowana proszkowo aluminiowa pergola z żaluzjami o średnicy 2,0 mm
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Aluminiowa zmotoryzowana altana bioklimatyczna z dachem żaluzjowym Pergola OEM
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
3x6m zmotoryzowana aluminiowa pergola altana z napędem na zewnątrz z żaluzjami dachowymi
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa na zewnątrz |
|---|---|
| Materiał: | Altana aluminiowa pergola |
| Kolor produktu: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Pergola aluminiowa z twardym dachem |
| Funkcjonować: | Wodoodporna, przeciwsłoneczna, aluminiowa pergola do produkcji deszczu |
Nowoczesna silnikowa pergola Aluminiowa samostojąca instalacja regulowany dach
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
|---|---|
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Pozycja produktu: | aluminiowa pergola |
Pergola aluminiowa silnikowana do ogrodu ze stopu aluminiowego 6063 z systemem drenażu i ekranem bocznym
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
3,0 mm aluminiowa altana ogrodowa z żaluzjami z pergoli i wodoodporna altana
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |


