Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminium louvered roof pergola ] mecz 250 Produkty.
IP67 Patio Zewnętrzne Regulowane Żaluzje Zmotoryzowane Aluminiowe Zestawy Pergoli Akcesoria
| przedmiot: | akcesoria aluminiowe do pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| ROZMIAR: | Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana pergola z żaluzjami dachowymi |
260mm Blade Regulowany dach żaluzji Aluminiowa Pergola
| kolor: | Szary, biały, dostosowany |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| rozmiar: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Obróbka powierzchniowa: | Malowanie proszkowe, utlenianie anodowe |
| Nóż: | 260 mm |
Dekoracyjna inteligentna altana dachowa 2mm 6063 Alu Patio Patio Pergola
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
System markiz 202mm Regulowana aluminiowa pergola z wysuwanym baldachimem
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Aerofoil Aluminiowy pionowy chowany dach żaluzjowy, regulowany dach żaluzjowy
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Nazwa: | Aluminiowy chowany system dachu żaluzjowego Aerofoil sterowanie oświetleniem elewacji budynku |
| Projekt: | Bezpłatny |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
System dachów żaluzjowych ze stopu aluminium o grubości 1,0 - 3,0 mm Instalacja pionowa / pozioma
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Podanie: | Publiczne, mieszkalne, komercyjne, szkolne, biurowe, szpitalne, hotel, lotnisko, metro, dworzec, cen |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| Imię: | Aeroscreen ze stopu aluminium chowany system dachowy z żaluzjami architektoniczne zastosowanie elewa |
Zewnętrzny, nowoczesny, aluminiowy, silnikowy dach Louvre, słońce, pergola bioklimatyczna, do ogrodu i basenu
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Zewnętrzny nowoczesny silnikowy wyciągający się dach ogródkowy pergola z dostosowaną ramą i ekranem bocznym
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
3x6m zmotoryzowana aluminiowa pergola altana z napędem na zewnątrz z żaluzjami dachowymi
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa na zewnątrz |
|---|---|
| Materiał: | Altana aluminiowa pergola |
| Kolor produktu: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Pergola aluminiowa z twardym dachem |
| Funkcjonować: | Wodoodporna, przeciwsłoneczna, aluminiowa pergola do produkcji deszczu |
Aluminiowa pergola z szarym zmotoryzowanym dachem z żaluzjami z zamkiem błyskawicznym
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola aluminiowa ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | Szara Aluminiowa Pergola |
| Rozmiar produktu: | 10' × 10'; 10 '× 13'; Dostosowany rozmiar |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |


