Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminium louvered roof pergola ] mecz 250 Produkty.
Wyposażony w silnik Pergola Louvered Aluminium Outdoor Modern With Waterproof Zip Screen Blinds
| Pozycja: | Pergola z aluminium |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Budynek ogrodowy Aluminiowa pergola z napędem z żaluzjami Ziptrack
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szara, czarna, biała, dostosowana zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Funkcjonować: | Wodoodporna, przeciwsłoneczna, aluminiowa pergola do produkcji deszczu |
| Nabywca komercyjny: | Restauracje, hotele, sklepy osiedlowe i manufaktury |
4x4m silnikowe wyciągające się aluminiowe pergoły
| Pozycja: | Aluminiowa pergola tarasowa |
|---|---|
| Materiał: | Stopy aluminium |
| Kolor produktu: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Pergola motorowa z wyciągaczem |
Zmotoryzowana, odporna na warunki atmosferyczne, zmotoryzowana aluminiowa pergola żaluzjowa
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Folia pokrywająca chowane systemy dachowe żaluzjowe Komercyjne niestandardowe kolory
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Podanie: | Publiczne, mieszkalne, komercyjne, szkolne, biurowe, szpitalne, hotel, lotnisko, metro, dworzec, cen |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Zewnętrzny niestandardowy zmotoryzowany aluminiowy dach żaluzjowy Pergola ze światłem RGB
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Aluminiowa aluminiowa pergola z napędem 6073 |
| Kolor: | Grey ; Szary ; white ; biały ; Black ; Czarny ; customi |
| Rozmiar: | 10' × 10' ; 10' × 10'; 10' × 13' ;12' × 20' ;10' |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
12" x 12" Pergola z aluminium stopu 6063
| Pozycja produktu: | aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6073 |
| Kolor: | Grey ; Szary ; white ; biały ; Black ; Czarny ; customi |
| Wielkość: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola o wymiarach 10' × 12' |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
3x6m żaluzji zewnętrzny aluminiowy pergola wodoodporny budynek ogrodowy
| Przedmiot: | Ręczna aluminiowa pergola |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Pergola aluminiowa |
Wodoodporna zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola ogrodowa Altana ogrodowa Patio Pokrycie dachu
| Pozycja produktu: | Pergola zewnętrzna |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | Ciemnoszary z błyszczącym srebrnym białym drogowym i niestandardowym kolorem zgodnie z numerem kolor |
| Rozmiar: | 10 "X 12" ;12 "X 12" ; 10 "X 10" ; Dostosowany rozmiar |
| styl: | Zmotoryzowana pergola żaluzjowa |
3x6m Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium Zewnętrzna wodoodporna altana ogrodowa
| Nazwa produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiały: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Niestandardowy kolor: | Czarna, biała ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar produktu: | Rozmiar niestandardowy 4*4 M, 4*3 M, 3x3m, 3x6m |


