Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminium louvered roof pergola ] mecz 250 Produkty.
Aluminiowy zestaw dachów pergoli z motoryzowanym wodoodpornym systemem sterowania zdalnego
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
|---|---|
| Pozycja produktu: | aluminiowa pergola |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
Aluminiowa rama PCV Żagiel chowany dach Pergola Pilot zdalnego sterowania
| Imię: | Wytrzymała, bioklimatyczna, zmotoryzowana, aluminiowa, chowana markiza z PVC |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | Poliester 850g/m2 |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Automatyczny inteligentny system pergolu zewnętrznego
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Pozycja produktu: | aluminiowa pergola |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Nowoczesna silnikowa pergola Aluminiowa samostojąca instalacja regulowany dach
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
|---|---|
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Pozycja produktu: | aluminiowa pergola |
Pergola Bioclimatic z napędem elektrycznym o wysokiej wytrzymałości
| Imię: | Wytrzymała, bioklimatyczna, zmotoryzowana, aluminiowa, chowana markiza z PVC |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | Poliester 850g/m2 |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Zindywidualizowana wodoszczelna pergola z aluminium dla ogrodów na zewnątrz
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
|---|---|
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
Mieszkalna tkanina PVC Aluminiowa żaluzjowa pergola na balkon restauracyjny
| Nazwa: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| Tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagiel: | PCV |
| Added Features:: | LED Light Strips/Easily Assembly |
Pergola dachowa z chowanym dachem o gramaturze 850 g / m2 z PVC
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Nowoczesna, bioklimatyczna, zmotoryzowana aluminiowa chowana pergola z PVC
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Odporna na deszcz, zmotoryzowana aluminiowa pergola, dach żaluzjowy z pergolą do budowy ogrodu
| przedmiot: | baldachim pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | czarny ; biały ; gery ;dostosowany |
| Rozmiar: | 10' × 12' ; 10' × 12'; 10' × 10' ;10' × 13' ;custom |
| Styl: | Regulowana żaluzjowa pergola dachowa |


