Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminium louvered roof pergola ] mecz 250 Produkty.
Zewnętrzna chowana aluminiowa pergola aluminiowa instrukcja budowania ogrodu Pergola
| Przedmiot: | Ręczna aluminiowa pergola |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Ręczna pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Stalowa żaluzja |
Rasterowana anodowa oksydacja 260mm Blade Aluminiowa Pergola
| kolor: | Szary, biały, dostosowany |
|---|---|
| Imię: | Aluminiowa regulowana żaluzjowa pergola system wolnostojący wolnostojący |
| Obróbka powierzchniowa: | Malowanie proszkowe, utlenianie anodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| rozmiar: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
Zewnętrzna osłona elewacji Regulowana aluminiowa pergola z żaluzjami
| kolor: | Szary, biały, dostosowany |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| rozmiar: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Obróbka powierzchniowa: | Malowanie proszkowe, utlenianie anodowe |
| Nóż: | 260 mm |
3x4m zmotoryzowany aluminiowy basen z żaluzjami z oświetleniem LED, odporny na gryzonie
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa na zewnątrz |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szara, czarna, biała, dostosowana zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Funkcjonować: | Wodoodporna, przeciwsłoneczna, aluminiowa pergola do produkcji deszczu |
| Funkcja: | Odporna na gryzonie, odporna na gnicie zmotoryzowana aluminiowa pergola |
Zmiennik podłogowy z silnikiem Pergola aluminiowa 6063 T5
| Pozycja: | taras z pergolą |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | white , black ; biało-czarny ; gery ;brown ;customized size gery; brązowy; r |
| Rozmiar produktu: | 5X3m , 3X4m , 4X4m ; 5X3 m, 3X4 m, 4X4 m; Customized Szie Dostosowany rozmia |
| Styl: | wyciągająca się pergola z szyfrem |
Wiatroodporna chowana aluminiowa pergola aluminiowa ręczna pergola Patio Pergola
| Przedmiot: | Ręczna aluminiowa pergola |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Ręczna pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Stalowa żaluzja |
Manual Garden Outdoor Aluminiowa Pergola Odporna na gryzonie z zamkiem błyskawicznym
| Przedmiot: | Pergola ręczna |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Stalowa żaluzja |
4x4m Zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjowym budynkiem ogrodowym na dachu
| Nazwa produktu: | Pergola aluminiowa na zewnątrz |
|---|---|
| Materiał żaluzji: | Pergola aluminiowa |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Funkcjonować: | Wodoodporny, osłona przeciwsłoneczna, produkcja deszczu |
Budynek ogrodowy Stalowa żaluzja Aluminiowa Pergola Wytłaczana odporna na zgniliznę
| Przedmiot: | Ręczna aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Kolor: | Kolor niestandardowy |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Stalowa żaluzja |
5m X 3m Zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola Patio Pokrycie dachowe Wodoodporna altana ogrodowa
| Przedmiot: | pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | Ciemnoszary z błyszczącym srebrnym białym drogowym i niestandardowym kolorem zgodnie z numerem kolor |
| Rozmiar: | Pergola aluminiowa 5m x 3m |
| styl: | Zmotoryzowana pergola żaluzjowa |


