Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminium louvered roof pergola ] mecz 250 Produkty.
Konstrukcja na dużą skalę Systemy dachów żaluzjowych ze stopu aluminium Dekoracja aeroscreen
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Podanie: | Publiczne, mieszkalne, komercyjne, szkolne, biurowe, szpitalne, hotel, lotnisko, metro, dworzec, cen |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| Imię: | Aeroscreen ze stopu aluminium chowany system dachowy z żaluzjami architektoniczne zastosowanie elewa |
Aerofoil Aluminiowe chowane systemy dachowe żaluzjowe Sterowanie oświetleniem elewacji budynku
| Imię: | Aluminiowy chowany system dachu żaluzjowego Aerofoil sterowanie oświetleniem elewacji budynku |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Wodoodporny dach żaluzjowy Aluminiowa Pergola Outdoor Bioclimatic
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Kolor: | Wykonana na zamówienie / zewnętrzna altana ogrodowa Bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Funkcja: | Łatwy w montażu, zrównoważony, EKOLOGICZNY, odnawialne źródła, odporny na gryzonie, odporny na gnici |
| Dostępny system czujników: | Czujnik deszczu do aluminiowej pergoli z napędem |
Ogrodny podłogę dach Aluminium Bioklimat Pergola 3x4 patio na zewnątrz
| Pozycja: | taras z pergolą |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | aluminiowa pergola z napędem w kolorze szarym |
| Wielkość: | 3x4 ; 3x4 ; 4x4; 4x4; 5x3; 5x3; aluminium pergola < |
| Styl: | Nowoczesna, wysuwana pergola z żaluzjami |
Niestandardowa ramka z systemem drenażu stopu aluminiowego 6063 i IP 67 testowania wyciągalny dach pergola
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Nowoczesny zewnętrzny z napędem wyciągalny dach pergola z testem ip67 i niestandardową ramą aluminiową
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Nowoczesny system drenażu na zamówienie SS stopień 304 stopu aluminium 6063 Pergola z wyciągającym się dachem
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
4 x 4 m Ręczna aluminiowa pergola z żaluzjami wodoodporna do budowy ogrodu na zewnątrz
| Nazwa pergoli: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Kolor: | biała, czarna, szara Ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Łatwy w montażu i instalacji |
| Rozmiar produktu: | 4*4M, 4*3M,3*3M,6*3M aluminiowa pergola |
Gazebo Louver Aluminiowa Pergola Aluminiowa Zewnętrzna Instrukcja Pergola Wiatroodporna
| Przedmiot: | Ręczna aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Niestandardowy kolor |
| Funkcja1: | Bezpieczny i ruchomy |
| Funkcja2: | PRZYJAZNE EKOLOGICZNIE, ŹRÓDŁA ODNAWIALNE |
OEM Wodoszczelny Aluminiowy Bioklimatyczny Podwórko Pergola
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |


