Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminium louvered roof pergola ] mecz 250 Produkty.
Wodoodporna aluminiowa zmotoryzowana pergola z żaluzjami i oświetleniem LED
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Pergola aluminiowa z aluminium do ogrodu basenu
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Zewnętrzna Pergola Aluminiowa z silnikiem z niestandardową ramą i okrągłą prętką z aluminium 304 klasy ss
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Wyrobek z aluminium z odcinka SS 304 i pilotem
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Nowoczesny dostosowany rozmiar i ramka rury dolnej z SS Garde 304 silnikowym pergolą aluminiową
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Zewnętrzny stopienie aluminium 6063 Pergola z silnikiem z podłogiem z testem IP67
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Pergola aluminiowa do przestrzeni zewnętrznych z dostosowanymi opcjami kolorystycznymi Pergola aluminiowa w postaci wytryskiwanej
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
OEM zmotoryzowany wodoodporna aluminiowa pergola Bioclimatic
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| Grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
IP67 antracytowe aluminiowe pergole anodowe pergole ogrodowe utleniające
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| Grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium wodoodporna do budowy ogrodu
| Pozycja produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Czarna, szara, biała ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Regulowany dach żaluzjowy |
| Rozmiar: | Ręczna pergola żaluzjowa 10' × 10' |


