Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor louvered pergola ] mecz 297 Produkty.
Przeciwdeszczowa regulowana wytłaczana aluminiowa pergola z żaluzjami 6063
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Zewnętrzne wodoodporne altany Aluminiowa pergola malowana proszkowo
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| Grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Outdoor Bioclimatica Zmotoryzowany aluminiowy pergola Shade Wodoodporny domek ogrodowy
| Przedmiot: | Łuk pergoli, budynek ogrodowy |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor produktu: | biały, czarny gery |
| Funkcjonować: | wodoodporny, parasol przeciwsłoneczny, produkcja deszczu, projektowanie ogrodu; |
| Funkcja: | Odporna na gryzonie, odporna na gnicie zmotoryzowana aluminiowa pergola |
Zmotoryzowana aluminiowa pergola na zewnątrz ze światłem LED
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Mieszkalna tkanina PVC Aluminiowa żaluzjowa pergola na balkon restauracyjny
| Nazwa: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| Tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagiel: | PCV |
| Added Features:: | LED Light Strips/Easily Assembly |
10 "X 10" zewnętrzna aluminiowa pergola Patio wodoodporna ogrodowa urządzona pergola
| Przedmiot: | taras z pergolą |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Rozmiar: | 10" X 12" ; 10" X 12"; 10" X 10" ; 10" X |
| styl: | Zmotoryzowana pergola z żaluzjami dachowymi |
Ogród Zmotoryzowany Aluminiowa Pergola Balkon Zewnętrzny Bioclimatica Wodoodporny
| Pozycja produktu: | Łuk pergoli, budynek ogrodowy |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | biały, czarny gery, dostosowany; |
| Funkcjonować: | wodoodporny, parasol przeciwsłoneczny, produkcja deszczu, projektowanie ogrodu; |
| Funkcja: | Odporna na gryzonie, odporna na gnicie zmotoryzowana aluminiowa pergola |
Silnik Otwarty Zamknięty Dach Zewnętrzna Aluminiowa Pergola
| Nazwa: | Zewnętrzny zmotoryzowany aluminiowy system wodoodpornych żaluzji Pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altanki, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| Grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Inteligentna pergola zewnętrzna z aluminium z wodoodporną konstrukcją
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
|---|---|
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Wodaodporna Pergola Aluminiowa / Panel Perforowany Aluminiowy z DALNIM sterowaniem
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |


