Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor louvered pergola ] mecz 297 Produkty.
Pergola aluminiowa z sterowaniem zdalnym
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
Prywatna rezydencja Rozsuwane systemy dachowe z żaluzjami Metalowa markiza garażowa
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Wentylacja powietrzna Chowane systemy dachowe żaluzjowe Zastosowanie architektoniczne elewacji
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Podanie: | Publiczne, mieszkalne, komercyjne, szkolne, biurowe, szpitalne, hotel, lotnisko, metro, dworzec, cen |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Konstrukcja na dużą skalę Systemy dachów żaluzjowych ze stopu aluminium Dekoracja aeroscreen
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Podanie: | Publiczne, mieszkalne, komercyjne, szkolne, biurowe, szpitalne, hotel, lotnisko, metro, dworzec, cen |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| Imię: | Aeroscreen ze stopu aluminium chowany system dachowy z żaluzjami architektoniczne zastosowanie elewa |
Aerofoil Aluminiowe chowane systemy dachowe żaluzjowe Sterowanie oświetleniem elewacji budynku
| Imię: | Aluminiowy chowany system dachu żaluzjowego Aerofoil sterowanie oświetleniem elewacji budynku |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
System dachów żaluzjowych ze stopu aluminium o grubości 1,0 - 3,0 mm Instalacja pionowa / pozioma
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Podanie: | Publiczne, mieszkalne, komercyjne, szkolne, biurowe, szpitalne, hotel, lotnisko, metro, dworzec, cen |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| Imię: | Aeroscreen ze stopu aluminium chowany system dachowy z żaluzjami architektoniczne zastosowanie elewa |
SKS90 Aluminiowe chowane systemy dachowe żaluzjowe Architektoniczne sterowanie słońcem
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Imię: | SKS90 aluminiowy chowany system dachowy z żaluzjami architektoniczna kontrola słońca |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Pionowe aluminiowe żaluzje przeciwsłoneczne Aerofoil Naprawiono elektryczne sterowanie ręczne
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Imię: | Pionowa aluminiowa żaluzja przeciwsłoneczna stała elektryczna ręczna kontrola |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
Poziome aluminiowe żaluzje przeciwsłoneczne, systemy żaluzji przeciwsłonecznych stały elektryczny podręcznik
| Imię: | Pozioma aluminiowa żaluzja przeciwsłoneczna z żaluzji aluminiowej stała elektryczna ręczna kontrola |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Thckness: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| kolor: | Dowolny RAL lub PANTONE lub dostosowany, Woodgrain, Bamboo |
| Kontrola: | Sterowanie zdalne/ręczne |
10 "X 12" Diy żaluzjowy dach zewnętrzna pergola aluminiowa wodoodporna ogrodowa patio
| Przedmiot: | Pergola zewnętrzna |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Rozmiar: | 10" X 12" ; 10" X 12"; Customized Szie Dostosowany rozmi |
| styl: | Zmotoryzowana pergola z żaluzjami dachowymi |


