Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor louvered pergola ] mecz 297 Produkty.
4x4 Zmotoryzowana aluminiowa pergola zewnętrzna z bokami Żaluzje tarasowe Pergola ogrodowa
| Przedmiot: | pergola z żaluzjowym dachem |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | Ciemnoszary z błyszczącym srebrnym białym drogowym i niestandardowym kolorem zgodnie z numerem kolor |
| Rozmiar: | Pergola aluminiowa 5m x 3m |
| styl: | pergola z bokami |
Zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola z bokami Czarna żaluzjowa pergola ogrodowa na dachu
| Przedmiot: | pergola dachowa z żaluzjami |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | pergole czarne |
| Rozmiar: | Pergola aluminiowa 5m x 3m |
| styl: | pergola żaluzjowa |
Elektryczny pawilon ze stopu aluminium zainstalowany na dachu dziedzińca willi Taras Aluminium Pergola Louver
| Pozycja produktu: | Pergola zewnętrzna |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | Ciemnoszary z błyszczącym srebrnym białym drogowym i niestandardowym kolorem zgodnie z numerem kolor |
| Wielkość: | 10 "X 12" ;12 "X 12" ; 10 "X 10" ; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana pergola żaluzjowa |
Inteligentny ogród Słoneczny pokój Aluminiowy złóż słoneczny Parasole wypoczynkowe i rozrywkowe Pergola
| Item: | Motorized Aluminium Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6073 pergola |
| Color: | white , black ; gery ;brown ;customized |
| Size: | 4x4 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie |
| Style: | Motorized louvered aluminium Pergola |
180 km / h Odporność na wiatr Markiza żaluzjowa Składana altana dachowa
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Niestandardowa ramka z stopem aluminiowym 6063 i IP67 testowania motora łupek ostrza wyciągalny dach Pergolla
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Led Light Chowana markiza dachowa odporna na warunki atmosferyczne z roletami
| Nazwa: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Frame Material: | Aluminum Alloy |
| Tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagiel: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Listwy świetlne LED/łatwy montaż |
SGS Eco Friendly Arbours Nowoczesna altana dachowa z aluminium na podwórku
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Aerofoil Aluminiowy pionowy chowany dach żaluzjowy, regulowany dach żaluzjowy
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Nazwa: | Aluminiowy chowany system dachu żaluzjowego Aerofoil sterowanie oświetleniem elewacji budynku |
| Projekt: | Bezpłatny |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
Folia pokrywająca chowane systemy dachowe żaluzjowe Komercyjne niestandardowe kolory
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Podanie: | Publiczne, mieszkalne, komercyjne, szkolne, biurowe, szpitalne, hotel, lotnisko, metro, dworzec, cen |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |


