Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminum sun louvers ] mecz 272 Produkty.
Wodoodporna ręczna żaluzjowa pergola zewnętrzna aluminiowa altana ogrodowa 4x4m
| Element pergoli: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał pergoli: | Pergola aluminiowa ze stopu aluminium |
| Kolor produktu: | biała, czarna, szara Ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Osłona przeciwsłoneczna naścienna ręczna żaluzjowa pergola |
| Rozmiar produktu: | 4 * 4 M, 4 * 3 M, 3 * 3 M, niestandardowy rozmiar |
Aluminiowa aluminiowa pergola z napędem żaluzjowym Bioclimatic Outdoor 10 X 12 Ft
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał produktu: | stop aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Szczegóły materiału dachu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Funkcja: | Ochrona przed słońcem, deszczem i wiatrem |
Specjalistyczna, nowoczesna zewnętrzna, silnikowana pergola ogrodowa z dachem z aluminium
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Aluminiowe świetliki żaluzjowe Aeroscreen, świetliki dachowe budynku Sun Shade
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Podanie: | Publiczne, mieszkalne, komercyjne, szkolne, biurowe, szpitalne, hotel, lotnisko, metro, dworzec, cen |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Powłoka poliestrowa Aeroscreen Aluminiowa fasada, wodoodporna konstrukcja osłony przeciwsłonecznej
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Nazwa produktu: | Aeroscreen aluminiowa ściana osłonowa żaluzje fasada budynku osłona przeciwsłoneczna |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium wodoodporna do budowy ogrodu
| Pozycja produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Czarna, szara, biała ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Regulowany dach żaluzjowy |
| Rozmiar: | Ręczna pergola żaluzjowa 10' × 10' |
Trwały system żaluzji świetlików Oszczędzanie energii Zdalne / ręczne sterowanie
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
Ręczna osłona przeciwsłoneczna na zewnątrz żaluzjowa pergola Patio Wodoodporna altana ogrodowa 10 '× 12'
| Przedmiot: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Czarna, szara, biała ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Regulowana żaluzjowa pergola dachowa |
| Rozmiar: | 10' × 10' ;10' × 12' Ręczna pergola żaluzjowa |
Dostosowane kolorowe systemy dachowe z żaluzjami Aerofoils Aluminium o szerokości 400/450 mm
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Grubość 1,0 - 3,0 mm świetliki wewnętrzne Odporne na jasne środowisko
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| kolor: | Dowolny RAL lub PANTONE lub dostosowany, Woodgrain, Bamboo |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |


