Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminum sun louvers ] mecz 272 Produkty.
Zewnętrzny baldachim dachowy Aerofoil Sun Aluminiowy żaluzjowy z pergolą o grubości 265 mm
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Aluminiowa, przeciwdeszczowa, zmotoryzowana pergola żaluzjowa z regulowanym dachem 12 X 10 X 13 Ft
| przedmiot: | baldachim pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | black ; czarny ; white ; biały ; gery ;customized color gery; |
| Rozmiar: | 12' × 12' ;12' × 20' ;10' × 10' ;10' × 20' ;dostosowane |
| Akcesoria: | wodoodporne gniazdo; rolety ziptrack; szklane drzwi; migawka; światło RGB |
Zindywidualizowany rozmiar Pergola z aluminium do ogrodu i basenu
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
Wodoodporny dach żaluzjowy z napędem aluminiowym pergola malowany proszkowo
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Dach żaluzjowy Altana ogrodowa Bioklimatyczna aluminiowa Pergola Utlenianie anodowe
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Aerofoil Aluminiowy pionowy chowany dach żaluzjowy, regulowany dach żaluzjowy
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Nazwa: | Aluminiowy chowany system dachu żaluzjowego Aerofoil sterowanie oświetleniem elewacji budynku |
| Projekt: | Bezpłatny |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
Konstrukcja na dużą skalę Systemy dachów żaluzjowych ze stopu aluminium Dekoracja aeroscreen
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Podanie: | Publiczne, mieszkalne, komercyjne, szkolne, biurowe, szpitalne, hotel, lotnisko, metro, dworzec, cen |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| Imię: | Aeroscreen ze stopu aluminium chowany system dachowy z żaluzjami architektoniczne zastosowanie elewa |
Wentylacja powietrzna Chowane systemy dachowe żaluzjowe Zastosowanie architektoniczne elewacji
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Podanie: | Publiczne, mieszkalne, komercyjne, szkolne, biurowe, szpitalne, hotel, lotnisko, metro, dworzec, cen |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Aeroscreen Zewnętrzny żaluzj pogodowy Dekoracja ze stopu aluminium 6063-T5 Wentylacja powietrza
| Podanie: | Publiczne, mieszkalne, komercyjne, szkolne, biurowe, szpitalne, hotel, lotnisko, metro, dworzec, cen |
|---|---|
| kolor: | Dowolny RAL lub PANTONE lub dostosowany, Woodgrain, Bamboo |
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
Poziomy, odporny na warunki atmosferyczne system żaluzji F150 Aluminiowa kontrola oświetlenia architektonicznego
| Imię: | F150 aluminiowy, odporny na warunki atmosferyczne system fasadowy z żaluzjami, sterowanie oświetleni |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |


