Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminum sun louvers ] mecz 272 Produkty.
Grubość systemu żaluzji świetlika ze stopu aluminium 1,0 ~ 3,0 mm Wentylacja powietrza
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
Aluminium stopu silnikowego wyciągające pergola z podłogą, która otwiera się i zamyka
| Pozycja: | zewnętrzne pergole aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | Stopy aluminium |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Pergola motorowa z wyciągaczem |
4x4m silnikowe wyciągające się aluminiowe pergoły
| Pozycja: | Aluminiowa pergola tarasowa |
|---|---|
| Materiał: | Stopy aluminium |
| Kolor produktu: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Pergola motorowa z wyciągaczem |
5m x 3m silnikowy dach z podłogą aluminiową pergola patio zewnętrzne
| Pozycja produktu: | Aluminiowa pergola tarasowa |
|---|---|
| Materiał: | Stopy aluminium |
| Kolor: | aluminiowa pergola z napędem w kolorze szarym |
| Wielkość: | Pergola aluminiowa 5m x 3m |
| Styl: | Pergola motorowa z wyciągaczem |
Regulowane świetliki wentylacyjne do wentylacji powietrza Mieszkalne komercyjne Trwałe
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
School Skylight Louver System Grubość 1,0 ~ 3,0 mm Wnętrze Jasne środowisko dowód
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| kolor: | Dowolny RAL lub PANTONE lub dostosowany, Woodgrain, Bamboo |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
430 Silver Skylight Louver System Powlekanie proszkowe Wodoodporny dostosowany kolor
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Nazwa produktu: | Ściana zewnętrzna 430 srebrna Aeroscreen biały aluminiowy system świetlików dachowych fasada archite |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Zmiennik podłogowy z silnikiem Pergola aluminiowa 6063 T5
| Pozycja: | taras z pergolą |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | white , black ; biało-czarny ; gery ;brown ;customized size gery; brązowy; r |
| Rozmiar produktu: | 5X3m , 3X4m , 4X4m ; 5X3 m, 3X4 m, 4X4 m; Customized Szie Dostosowany rozmia |
| Styl: | wyciągająca się pergola z szyfrem |
Grubość 1,0 ~ 3,0 mm architektoniczne metalowe żaluzje, odporne na warunki atmosferyczne żaluzje regulowane
| Projekt: | Wolny |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Bambusowa odporność na warunki atmosferyczne Grubość żaluzji 1,0 ~ 3,0 mm Anodowanie powłoki poliestrowej
| Imię: | Regulowany aluminiowy system fasadowy z żaluzjami Aerofoils odporny na warunki atmosferyczne, archit |
|---|---|
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |


