Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminum sun louvers ] mecz 272 Produkty.
10 "X 12" Diy żaluzjowy dach zewnętrzna pergola aluminiowa wodoodporna ogrodowa patio
| Przedmiot: | Pergola zewnętrzna |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Rozmiar: | 10" X 12" ; 10" X 12"; Customized Szie Dostosowany rozmi |
| styl: | Zmotoryzowana pergola z żaluzjami dachowymi |
Ogród 5x3 Pergola aluminiowa z silnikiem Bioklimatyczny patio zewnętrzny China Manufacturer
| Pozycja: | taras z pergolą |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | aluminiowa pergola z napędem w kolorze szarym |
| Wielkość: | 3x4 ; 3x4 ; 4x4; 4x4; 5x3; 5x3; motorized aluminium per |
| Styl: | Nowoczesna, zmotoryzowana, wysuwana pergola z żaluzjami |
Inteligentne regulowane okno żaluzji, systemy żaluzji słonecznych Inteligentne biuro
| Imię: | Regulowany 60 płaskich aluminiowych żaluzji fasadowy system architektonicznej kontroli słońca |
|---|---|
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Szerokość ostrza: | 125 mm |
Zewnętrzna ściana świetlika System żaluzji Aeroscreen Aluminiowa kontrola oświetlenia elewacji
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Ściana zewnętrzna Aeroscreen aluminiowy system świetlików dachowych sterowanie oświetleniem budynku |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
Outdoor Bioclimatica Zmotoryzowany aluminiowy pergola Shade Wodoodporny domek ogrodowy
| Przedmiot: | Łuk pergoli, budynek ogrodowy |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor produktu: | biały, czarny gery |
| Funkcjonować: | wodoodporny, parasol przeciwsłoneczny, produkcja deszczu, projektowanie ogrodu; |
| Funkcja: | Odporna na gryzonie, odporna na gnicie zmotoryzowana aluminiowa pergola |
Zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola z bokami Czarna żaluzjowa pergola ogrodowa na dachu
| Przedmiot: | pergola dachowa z żaluzjami |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | pergole czarne |
| Rozmiar: | Pergola aluminiowa 5m x 3m |
| styl: | pergola żaluzjowa |
Zmotoryzowana aluminiowa zewnętrzna pergola Bioclimatica Shade Wodoodporna konstrukcja domu
| Pozycja produktu: | Łuk pergoli, budynek ogrodowy |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | biały, czarny gery, dostosowany; |
| Funkcjonować: | wodoodporny, parasol przeciwsłoneczny, produkcja deszczu, projektowanie ogrodu; |
| Funkcja: | Odporna na gryzonie, odporna na gnicie zmotoryzowana aluminiowa pergola |
4x4 Zmotoryzowana aluminiowa pergola zewnętrzna z bokami Żaluzje tarasowe Pergola ogrodowa
| Przedmiot: | pergola z żaluzjowym dachem |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | Ciemnoszary z błyszczącym srebrnym białym drogowym i niestandardowym kolorem zgodnie z numerem kolor |
| Rozmiar: | Pergola aluminiowa 5m x 3m |
| styl: | pergola z bokami |
Wodoodporna zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola ogrodowa Altana ogrodowa Patio Pokrycie dachu
| Pozycja produktu: | Pergola zewnętrzna |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | Ciemnoszary z błyszczącym srebrnym białym drogowym i niestandardowym kolorem zgodnie z numerem kolor |
| Rozmiar: | 10 "X 12" ;12 "X 12" ; 10 "X 10" ; Dostosowany rozmiar |
| styl: | Zmotoryzowana pergola żaluzjowa |
5m X 3m Zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola Patio Pokrycie dachowe Wodoodporna altana ogrodowa
| Przedmiot: | pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | Ciemnoszary z błyszczącym srebrnym białym drogowym i niestandardowym kolorem zgodnie z numerem kolor |
| Rozmiar: | Pergola aluminiowa 5m x 3m |
| styl: | Zmotoryzowana pergola żaluzjowa |


