Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminum sun louvers ] mecz 272 Produkty.
SKS90 Aluminiowe chowane systemy dachowe żaluzjowe Architektoniczne sterowanie słońcem
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Imię: | SKS90 aluminiowy chowany system dachowy z żaluzjami architektoniczna kontrola słońca |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
System dachów żaluzjowych ze stopu aluminium o grubości 1,0 - 3,0 mm Instalacja pionowa / pozioma
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Podanie: | Publiczne, mieszkalne, komercyjne, szkolne, biurowe, szpitalne, hotel, lotnisko, metro, dworzec, cen |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| Imię: | Aeroscreen ze stopu aluminium chowany system dachowy z żaluzjami architektoniczne zastosowanie elewa |
Aerofoil Aluminiowe chowane systemy dachowe żaluzjowe Sterowanie oświetleniem elewacji budynku
| Nazwa produktu: | Aluminiowy chowany system dachu żaluzjowego Aerofoil sterowanie oświetleniem elewacji budynku |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| Szerokość ostrza: | 350/400/450/500/600mm |
| zainstalować: | Wertykalny horyzontalny |
350 żaluzji przeciwsłonecznych System kontroli światła architektonicznego Grubość 1,0 ~ 3,0 mm
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Podanie: | Publiczne, mieszkalne, komercyjne, szkolne, biurowe, szpitalne, hotel, lotnisko, metro, dworzec, cen |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
Żaluzje przeciwsłoneczne ze stopu aluminium Powłoka proszkowa Dostosowana do potrzeb mieszkaniowych
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Podanie: | Publiczne, mieszkalne, komercyjne, szkolne, biurowe, szpitalne, hotel, lotnisko, metro, dworzec, cen |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
260mm przeciwdeszczowa powłoka proszkowa aluminiowa żaluzjowa pergola
| kolor: | Szary, biały, dostosowany |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Imię: | Aluminiowa regulowana konstrukcja z żaluzjami w systemie pergoli bez konstrukcji, |
| rozmiar: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Obróbka powierzchniowa: | Malowanie proszkowe, utlenianie anodowe |
Rasterowana anodowa oksydacja 260mm Blade Aluminiowa Pergola
| kolor: | Szary, biały, dostosowany |
|---|---|
| Imię: | Aluminiowa regulowana żaluzjowa pergola system wolnostojący wolnostojący |
| Obróbka powierzchniowa: | Malowanie proszkowe, utlenianie anodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| rozmiar: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
Regulowane systemy żaluzji przeciwsłonecznych Szerokość ostrza 450/500/600 mm Grubość 1,0 ~ 3,0 mm
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Funkcjonować: | Kontrola słońca, Wentylacja powietrza, Wodoodporność, Dekoracja, Oszczędzanie energii, Wnętrze Odpor |
| Nazwa produktu: | Regulowane aluminiowe żaluzje przeciwsłoneczne Aeroscreen architektoniczny system kontroli słońca |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
Zewnętrzne żaluzje ścienne do kontroli słońca Żaluzje wentylacyjne do ścian zapobiegają korozji elektrolitycznej
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Funkcjonować: | Kontrola słońca, Wentylacja powietrza, Wodoodporność, Dekoracja, Oszczędzanie energii, Wnętrze Odpor |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Systemy dachowe żaluzji zewnętrznych fasad budynków Architektoniczny system żaluzji słonecznych
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Systemy dachowe żaluzji zewnętrznych fasad budynków Architektoniczny system żaluzji słonecznych |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Podanie: | Publiczne, mieszkalne, komercyjne, szkolne, biurowe, szpitalne, hotel, lotnisko, metro, dworzec, cen |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |


