Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminium electric pergola roof ] mecz 203 Produkty.
SUNC 5m X 3m zmotoryzowana aluminiowa pergola ogrodowa Patio elektryczny dach pergoli
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor produktu: | czarny, szary, biały, brązowy |
| Rozmiar: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola żaluzjowa z napędem silnikowym |
Czujnik deszczu Ukryty drenaż Elektryczny automatyczny aluminiowy dach Pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
RAL7016 Cottage Sunshade Grape Trellis Metalowa rama Aluminiowa Pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola Wodoodporne żaluzjowe zestawy dachowe Pergola
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Aluminiowe zmotoryzowane zestawy dachowe Pergola z żaluzjami Wodoodporny dach tarasowy altany
| Pozycja produktu: | taras z pergolą |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Rozmiar: | 10 "X 12" ;12 "X 12" ; 10 "X 10" ; Dostosowany rozmiar |
| styl: | Zmotoryzowana pergola żaluzjowa |
4x4 Zmotoryzowana aluminiowa pergola zewnętrzna z bokami Żaluzje tarasowe Pergola ogrodowa
| Przedmiot: | pergola z żaluzjowym dachem |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | Ciemnoszary z błyszczącym srebrnym białym drogowym i niestandardowym kolorem zgodnie z numerem kolor |
| Rozmiar: | Pergola aluminiowa 5m x 3m |
| styl: | pergola z bokami |
3x3m Zewnętrzna aluminiowa Pergola Budynek ogrodowy Zmotoryzowany żaluzj Pergola Gazebo
| Nazwa produktu: | Aluminiowy budynek ogrodowy Pergola |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Pergola aluminiowa |
| Kolor pergoli: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Funkcjonować: | Wodoodporność, ochrona przeciwsłoneczna, ochrona przed ogniem i rdzą |
Mieszkalna tkanina PVC Aluminiowa żaluzjowa pergola na balkon restauracyjny
| Nazwa: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| Tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagiel: | PCV |
| Added Features:: | LED Light Strips/Easily Assembly |
Aluminiowy stopu elektrycznego Pergola z podłogiem
| Pozycja: | Pergola z żaluzjami elektrycznymi |
|---|---|
| Materiał: | Stopy aluminium |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Pergola dachowa z elektryczną żaluzją |
Pilot zdalnego sterowania LED 10x12 Wodoodporny zmotoryzowany aluminiowy dach Pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |


