Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminium electric pergola roof ] mecz 203 Produkty.
Zewnętrzny, nowoczesny, aluminiowy, silnikowy dach Louvre, słońce, pergola bioklimatyczna, do ogrodu i basenu
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Nowoczesny zewnętrzny z napędem wyciągalny dach pergola z testem ip67 i niestandardową ramą aluminiową
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Nowoczesny system drenażu na zamówienie SS stopień 304 stopu aluminium 6063 Pergola z wyciągającym się dachem
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Zewnętrzny nowoczesny silnikowy wyciągający się dach ogródkowy pergola z dostosowaną ramą i ekranem bocznym
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Malowana proszkowo aluminiowa pergola z żaluzjami o średnicy 2,0 mm
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Dach żaluzjowy Zewnętrzny silnik aluminiowy Pergola Utlenianie anodowe
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Aluminiowa pergola z napędem żaluzjowym, regulowana wodoodporna
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
RGB Light 12 "X 20" zmotoryzowana aluminiowa pergola z zewnętrznymi roletami Ziptrak
| przedmiot: | baldachim pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | black ; czarny ; white ; biały ; gery ;customized color gery; |
| Rozmiar: | 12 '× 20' ';dostosowany rozmiar |
| Słowa kluczowe: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
Aluminiowa, przeciwdeszczowa, zmotoryzowana pergola żaluzjowa z regulowanym dachem 12 X 10 X 13 Ft
| przedmiot: | baldachim pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | black ; czarny ; white ; biały ; gery ;customized color gery; |
| Rozmiar: | 12' × 12' ;12' × 20' ;10' × 10' ;10' × 20' ;dostosowane |
| Akcesoria: | wodoodporne gniazdo; rolety ziptrack; szklane drzwi; migawka; światło RGB |
Pergola aluminiowa z napędem zewnętrznym 3X3 3x4 3x5 z szarymi roletami
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar: | 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |


