Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminium electric pergola roof ] mecz 203 Produkty.
System markiz 202mm Regulowana aluminiowa pergola z wysuwanym baldachimem
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
10 X 12 Ft Zmotoryzowana aluminiowa chowana pergola Outdoor Bioclimatic Louvered Pergola
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał produktu: | stop aluminium |
| Kolor produktu: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Szczegóły materiału dachu: | Zmotoryzowana żaluzja |
| Funkcja produktu: | Ochrona przed słońcem, deszczem i wiatrem |
Specjalistyczna, nowoczesna zewnętrzna, silnikowana pergola ogrodowa z dachem z aluminium
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
System dachowy żaluzjowy Rot Proof 3x4 6061 T6 Aluminiowa pergola Patio
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Wodoodporny dach żaluzjowy Aluminiowa Pergola Outdoor Bioclimatic
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Kolor: | Wykonana na zamówienie / zewnętrzna altana ogrodowa Bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Funkcja: | Łatwy w montażu, zrównoważony, EKOLOGICZNY, odnawialne źródła, odporny na gryzonie, odporny na gnici |
| Dostępny system czujników: | Czujnik deszczu do aluminiowej pergoli z napędem |
12 "X 20" Wodoodporna zewnętrzna aluminiowa pergola z regulowanym dachem
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar: | 10' × 10'; 10' × 13'; 10' × 20'; 12' × 20' ; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
Aluminiowa pergola z szarym zmotoryzowanym dachem z żaluzjami z zamkiem błyskawicznym
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola aluminiowa ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | Szara Aluminiowa Pergola |
| Rozmiar produktu: | 10' × 10'; 10 '× 13'; Dostosowany rozmiar |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Zewnętrzny niestandardowy zmotoryzowany aluminiowy dach żaluzjowy Pergola ze światłem RGB
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Aluminiowa aluminiowa pergola z napędem 6073 |
| Kolor: | Grey ; Szary ; white ; biały ; Black ; Czarny ; customi |
| Rozmiar: | 10' × 10' ; 10' × 10'; 10' × 13' ;12' × 20' ;10' |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
3 "X 4" zmotoryzowany żaluzjowy dach Pergola Wodoodporne zewnętrzne aluminiowe patio ogrodowe
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Rozmiar: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Pergola z silnikowanym zewnętrznym dachem z aluminiowego podłogiem z systemem drenażu i ekranem bocznym
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |


