Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminium electric pergola roof ] mecz 203 Produkty.
Zewnętrzna, zmotoryzowana aluminiowa regulowana żaluzjowa pergola z zamkiem błyskawicznym
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium |
| Kolor produktu: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Szczegóły materiału dachu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
| Funkcja produktu: | Ochrona przed słońcem, deszczem i wiatrem |
Silnik IP67 100 * 65 * 2 mm Rynny Wodoodporna chowana pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
SS304 RAL9016 Składany aluminiowy dach ogrodowy altanka żaluzjowa
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
SGS 10x10 Przesuwna pokrywa Aluminiowa pergola z rozsuwanym dachem
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Obciążenie śniegiem 160 kg / M2 Bioklimatyczna dołączona zadaszona pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
SUNC PVDF 3.0mm Zewnętrzna składana nowoczesna aluminiowa pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
SGS Eco Friendly Arbours Nowoczesna altana dachowa z aluminium na podwórku
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
ISO9001 Bioklimowana metalowa rama 2,0 mm Aluminiowa pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
10 "X 10" Zmotoryzowana aluminiowa altana pergola z przesuwnymi szklanymi drzwiami Ziptrack
| przedmiot: | baldachim pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | czarny ; biały ; gery ;dostosowany |
| Rozmiar pergoli: | 10' × 12' ; 10' × 12'; 10' × 10' ;10' × 13' ;custom |
| Styl: | zmotoryzowana pergola żaluzjowa |
10 X 13 Ft Zmotoryzowana aluminiowa wodoodporna żaluzjowa pergola na zewnątrz
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Szczegóły materiału dachu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Funkcja: | Odporna na gryzonie, odporna na gnicie Pergola |


