Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminium electric pergola roof ] mecz 203 Produkty.
Pergola aluminiowa z napędem zewnętrznym 3X3 3x4 3x5 z szarymi roletami
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar: | 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
Wiatroodporna, zmotoryzowana aluminiowa pergola z regulowanym dachem 10 "X 13"
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
10 "X 10" zewnętrzny dach patio zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami z zamkiem błyskawicznym
| Przedmiot: | aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Aluminiowa aluminiowa pergola z napędem 6073 |
| Kolor: | Grey ; Szary ; white ; biały ; Black ; Czarny ; customi |
| Rozmiar: | Aluminiowa pergola o wymiarach 10' × 10' |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
5m x 3m silnikowy dach z podłogą aluminiową pergola patio zewnętrzne
| Pozycja produktu: | Aluminiowa pergola tarasowa |
|---|---|
| Materiał: | Stopy aluminium |
| Kolor: | aluminiowa pergola z napędem w kolorze szarym |
| Wielkość: | Pergola aluminiowa 5m x 3m |
| Styl: | Pergola motorowa z wyciągaczem |
Niestandardowa ramka z stopem aluminiowym 6063 i IP67 testowania motora łupek ostrza wyciągalny dach Pergolla
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Wodoodporna aluminiowa zmotoryzowana pergola z żaluzjami i oświetleniem LED
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Zewnętrzny nowoczesny dach żaluzjowy Aluminiowa pergola malowana proszkowo
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
OEM zmotoryzowany wodoodporna aluminiowa pergola Bioclimatic
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| Grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
IP67 antracytowe aluminiowe pergole anodowe pergole ogrodowe utleniające
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| Grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Bioklimatyczna zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami 10 "X 12" z roletami zewnętrznymi
| przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rozmiar: | 10' × 12' ; 10' × 12'; customized dostosowane |
| Styl: | Regulowana altana dachowa żaluzjowa |


