Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor louvered pergola ] mecz 297 Produkty.
Pergola ogrodowa, wodoszczelna, 10 x 12 cm, o rozmiarze rurki i świetle RGB
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
12 "X 20" Wodoodporna zewnętrzna aluminiowa pergola z regulowanym dachem
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar: | 10' × 10'; 10' × 13'; 10' × 20'; 12' × 20' ; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
Zewnętrzny stopienie aluminium 6063 Pergola z silnikiem z podłogiem z testem IP67
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Wodoodporna aluminiowa zmotoryzowana pergola z żaluzjami i oświetleniem LED
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Aluminiowe zmotoryzowane zestawy dachowe Pergola z żaluzjami Wodoodporny dach tarasowy altany
| Pozycja produktu: | taras z pergolą |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Rozmiar: | 10 "X 12" ;12 "X 12" ; 10 "X 10" ; Dostosowany rozmiar |
| styl: | Zmotoryzowana pergola żaluzjowa |
4x3m Wodoodporny ręczny żaluzjowy Pergola Aluminiowa altana na zewnątrz do ogrodu
| Pozycja produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Biała ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar: | obsługa 4*4 M, 4*3 M, rozmiar niestandardowy |
3x6m Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium Zewnętrzna wodoodporna altana ogrodowa
| Nazwa produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiały: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Niestandardowy kolor: | Czarna, biała ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar produktu: | Rozmiar niestandardowy 4*4 M, 4*3 M, 3x3m, 3x6m |
Zewnętrzna wodoszczelna, silnikowa pergola aluminiowa z niestandardowym podwórkiem
| Pozycja: | wyciągająca się pergola z szyfrem |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4cm |
| Styl: | Pergola aluminiowa z wyciągającą się żaluzją |
4x4m Regulowana ręczna żaluzjowa pergola Wodoodporna aluminiowa altana dachowa
| Przedmiot: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor produktu: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Stalowa żaluzja |
Zewnętrzna ręczna żaluzjowa pergola Patio Parasolka z regulowaną twardą pergolą
| Pozycja produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Czarna ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar: | 10' × 12' 10' × 10' Ręczna pergola żaluzjowa |


