Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor garden pergola ] mecz 397 Produkty.
Aluminiowa pergola z napędem żaluzjowym, regulowana wodoodporna
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Wodoodporna ręczna żaluzjowa pergola zewnętrzna aluminiowa altana ogrodowa 4x4m
| Element pergoli: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał pergoli: | Pergola aluminiowa ze stopu aluminium |
| Kolor produktu: | biała, czarna, szara Ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Osłona przeciwsłoneczna naścienna ręczna żaluzjowa pergola |
| Rozmiar produktu: | 4 * 4 M, 4 * 3 M, 3 * 3 M, niestandardowy rozmiar |
3 "X 4" zmotoryzowany żaluzjowy dach Pergola Wodoodporne zewnętrzne aluminiowe patio ogrodowe
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Rozmiar: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Altana zmotoryzowana aluminiowa pergola 10 "X 13" na taras ogrodowy na zewnątrz
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar: | 10' × 10' ; 10' × 10'; 10' × 13' ; 10' × 13' |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Wodoszczelna, wiatroodporna, aluminium pergola do instalacji ściennej, aluminium pergola wyciągalna
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
|---|---|
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
Wiatroodporne, zmotoryzowane żaluzje aluminiowe Pergola Zewnętrzne rolety ogrodowe
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar: | 3X3m ;3x4m ; 3X3m ;3x4m ; 3x5m ;Customized Szie 3x5m; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Nowoczesna zmotoryzowana aluminiowa altanka 10 "X 10" do tarasu ogrodowego
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor produktu: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar: | 10' × 10'; 10' × 13'; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
SUNC 5m X 3m zmotoryzowana aluminiowa pergola ogrodowa Patio elektryczny dach pergoli
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor produktu: | czarny, szary, biały, brązowy |
| Rozmiar: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola żaluzjowa z napędem silnikowym |
SGS 10x10 Przesuwna pokrywa Aluminiowa pergola z rozsuwanym dachem
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Zewnętrzny stopienie aluminium 6063 Pergola z silnikiem z podłogiem z testem IP67
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |


