Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor garden pergola ] mecz 397 Produkty.
Okno Rolety zewnętrzne Wodoodporne Patio Zewnętrzne Pergole Zmotoryzowane Rolety Zipscreen
| Nazwa: | rolety zewnętrzne zmotoryzowane żaluzje zipscreen |
|---|---|
| ROZMIAR: | Dostosowany rozmiar |
| Kolor: | Ciemnoszary, biały, czarny Dostosowany kolor |
| Aplikacja: | wewnątrz, na zewnątrz, pergola, okno |
| Materiał: | Tkanina, Tkanina częściowo zaciemniająca |
Zdalne sterowanie Wodoodporne zewnętrzne rolety na suwak Odporne na promieniowanie UV
| Imię: | Zewnętrzny ekran z osłoną przeciwsłoneczną na tarasie z napędem na suwak |
|---|---|
| Podanie: | Pergola Baldachim Restauracja Balkon Wiatroodporny ekran boczny |
| kolor: | Różnorodny |
| rozmiar: | Dostosowane |
| tkanina: | Poliester + powłoka UV |
Zindywidualizowana wodoszczelna pergola z aluminium dla ogrodów na zewnątrz
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
|---|---|
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
Aluminiowa pergola zwrotna wodoodporna, wiatroodporna, pergola aluminiowa do bezproblemowego życia na zewnątrz
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
|---|---|
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
System sterowania Długa prętka aluminiowa do wodoodpornej, wiatroodpornej pergoly aluminiowej i integracji z inteligentnym domem
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
Ciesz się swoją przestrzenią na świeżym powietrzu przez cały rok z silnikową pergolą aluminiową wodoodporną wiatrowodną pergolą aluminiową
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
|---|---|
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
Ogród Zmotoryzowany Aluminiowa Pergola Balkon Zewnętrzny Bioclimatica Wodoodporny
| Pozycja produktu: | Łuk pergoli, budynek ogrodowy |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | biały, czarny gery, dostosowany; |
| Funkcjonować: | wodoodporny, parasol przeciwsłoneczny, produkcja deszczu, projektowanie ogrodu; |
| Funkcja: | Odporna na gryzonie, odporna na gnicie zmotoryzowana aluminiowa pergola |
Inteligentna pergola zewnętrzna z aluminium z wodoodporną konstrukcją
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
|---|---|
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium wodoodporna do budowy ogrodu
| Pozycja produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Czarna, szara, biała ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Regulowany dach żaluzjowy |
| Rozmiar: | Ręczna pergola żaluzjowa 10' × 10' |
10 "X 10" zewnętrzna aluminiowa pergola Patio wodoodporna ogrodowa urządzona pergola
| Przedmiot: | taras z pergolą |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Rozmiar: | 10" X 12" ; 10" X 12"; 10" X 10" ; 10" X |
| styl: | Zmotoryzowana pergola z żaluzjami dachowymi |


