Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor garden pergola ] mecz 397 Produkty.
Zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola z bokami Czarna żaluzjowa pergola ogrodowa na dachu
| Przedmiot: | pergola dachowa z żaluzjami |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | pergole czarne |
| Rozmiar: | Pergola aluminiowa 5m x 3m |
| styl: | pergola żaluzjowa |
Zmotoryzowane wodoodporne rolety zewnętrzne Powłoka UV
| Imię: | Zewnętrzny ekran z osłoną przeciwsłoneczną na tarasie z napędem na suwak |
|---|---|
| Podanie: | Pergola Baldachim Restauracja Balkon Wiatroodporny ekran boczny |
| kolor: | Różnorodny |
| rozmiar: | Dostosowane |
| tkanina: | Poliester + powłoka UV |
Arbours Arches Garden Bioklimatyczna aluminiowa pergola wodoodporna
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
4x4m Zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjowym budynkiem ogrodowym na dachu
| Nazwa produktu: | Pergola aluminiowa na zewnątrz |
|---|---|
| Materiał żaluzji: | Pergola aluminiowa |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Funkcjonować: | Wodoodporny, osłona przeciwsłoneczna, produkcja deszczu |
3x3m Zewnętrzna aluminiowa Pergola Budynek ogrodowy Zmotoryzowany żaluzj Pergola Gazebo
| Nazwa produktu: | Aluminiowy budynek ogrodowy Pergola |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Pergola aluminiowa |
| Kolor pergoli: | szary, czarny, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Funkcjonować: | Wodoodporność, ochrona przeciwsłoneczna, ochrona przed ogniem i rdzą |
System zdalnego sterowania wodoszczelny wodoszczelny wodoszczelny
| Pozycja produktu: | aluminiowa pergola |
|---|---|
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
Zewnętrzna / wolno stojąca silnikowa wodoszczelna pergola aluminiowa z zdalnym sterowaniem
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
|---|---|
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
Wodoodporna, wiatroodporna, silnikowa pergola aluminiowa, wielkość 3x3m, 4x4m, 3x4m, 3x6m, 5x3m
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
Wodoszczelne Aluminiowe Narzędzia ogrodnicze Wiatroszczelne Pergola Aluminiowa
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
Bez wysiłku kontroluj przestrzeń zewnętrzną za pomocą silnikowego rozwiązania wodoszczelnego i wiatroodpornego z aluminium
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
|---|---|
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |


