Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor garden pergola ] mecz 397 Produkty.
Zindywidualizowana Pergola Aluminiowa Szaro-Czarna do projektowania ogrodu zewnętrznego
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
Silnik Otwarty Zamknięty Dach Zewnętrzna Aluminiowa Pergola
| Nazwa: | Zewnętrzny zmotoryzowany aluminiowy system wodoodpornych żaluzji Pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altanki, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| Grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Wodoodporna ręczna aluminiowa pergola Hardtop Garden Building Altana
| Przedmiot: | Pergola ręczna |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Kolor niestandardowy |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Stalowa żaluzja |
Nowoczesny zewnętrzny silnikowy stop aluminiowy 6063 ze stali nierdzewnej
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Pergola aluminiowa silnikowana do ogrodu ze stopu aluminiowego 6063 z systemem drenażu i ekranem bocznym
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
10 '× 13' Aluminiowa zewnętrzna żaluzjowa pergola Patio Patio Patio z regulowanym dachem
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
| Kolor produktu: | szara, dostosowana ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar: | Ręczna pergola żaluzjowa 10' × 13' |
| Szczegóły materiału dachu: | Stalowa żaluzja |
Nowoczesne wodoodporne rolety zewnętrzne Pergola aluminiowa z szybami przesuwnymi
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Hardtop Louver Zmotoryzowany aluminiowy budynek ogrodowy Pergola ze światłem LED
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szary, biały, dostosowany |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Pergola aluminiowa |
Zmotoryzowana aluminiowa pergola zewnętrzna z żaluzjami wielkości rury spustowej
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Zewnętrzna wodoszczelna, silnikowa pergola aluminiowa z niestandardowym podwórkiem
| Pozycja: | wyciągająca się pergola z szyfrem |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4cm |
| Styl: | Pergola aluminiowa z wyciągającą się żaluzją |


