Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor garden pergola ] mecz 397 Produkty.
Simple Zip Track Outdoor Rolety Wodoodporne rolety Pvdf Obróbka powierzchniowa
| Imię: | Odporne na wiatr aluminiowe rolety zewnętrzne z altanką Pergola |
|---|---|
| Podanie: | Pergola Baldachim Restauracja Balkon Wiatroodporny ekran boczny |
| kolor: | Różnorodny |
| rozmiar: | Dostosowane |
| tkanina: | Poliester + powłoka UV |
Wind Proof Zip Track Rolety zewnętrzne Zmotoryzowany składany ekran tarasowy do ogrodu
| Imię: | Zmotoryzowane wodoodporne rolety ogrodowe Zipscreen na basen |
|---|---|
| Podanie: | Pergola Baldachim Restauracja Balkon Wiatroodporny ekran boczny |
| kolor: | Różnorodny |
| rozmiar: | Dostosowane |
| tkanina: | Poliester + powłoka UV |
Zmotoryzowane wodoodporne rolety ogrodowe Ochrona ekranu na suwak do basenu
| Imię: | Zmotoryzowane wodoodporne rolety ogrodowe Zipscreen na basen |
|---|---|
| Podanie: | Pergola Baldachim Restauracja Balkon Wiatroodporny ekran boczny |
| kolor: | Różnorodny |
| rozmiar: | Dostosowane |
| tkanina: | Poliester + powłoka UV |
System zdalnego sterowania silnikiem markizy ogrodowej Patio altanka Trwały
| Materiał: | Tkanina z włókna szklanego |
|---|---|
| Imię: | System zdalnego sterowania silnikiem markizy ogrodowej z altanką ogrodową |
| Stosowanie: | Osłona przeciwsłoneczna |
| kolor: | Różnorodny |
| Podanie: | Wewnętrzna/Zewnętrzna |
Architektoniczna wodoodporna chowana markiza, chowane zewnętrzne markizy z pilotem zdalnego sterowania
| Materiał: | Tkanina z włókna szklanego |
|---|---|
| Imię: | Zaprojektowany system zdalnego sterowania silnikiem markizy architektonicznej fasady |
| Stosowanie: | Osłona przeciwsłoneczna |
| kolor: | Różnorodny |
| Podanie: | Wewnętrzna/Zewnętrzna |
180 km / h Odporność na wiatr Markiza żaluzjowa Składana altana dachowa
| Nazwa: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
SGS Eco Friendly Arbours Nowoczesna altana dachowa z aluminium na podwórku
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
3x4m zmotoryzowany aluminiowy basen z żaluzjami z oświetleniem LED, odporny na gryzonie
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa na zewnątrz |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | szara, czarna, biała, dostosowana zmotoryzowana aluminiowa pergola |
| Funkcjonować: | Wodoodporna, przeciwsłoneczna, aluminiowa pergola do produkcji deszczu |
| Funkcja: | Odporna na gryzonie, odporna na gnicie zmotoryzowana aluminiowa pergola |
Bioklimatyczna chowana metalowa markiza o niestandardowym rozmiarze do pomieszczeń komercyjnych
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Prywatna rezydencja Chowana markiza Automatyczne markizy przeciwsłoneczne Tkanina o grubości 0,6 mm
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |


