Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor garden pergola ] mecz 397 Produkty.
Markiza PCV z chowanym dachem Pergola z przesuwnym baldachimem
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC ze światłami LED 3 - 5 lat gwarancji
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC ze światłami LED 3 - 5 lat gwarancji
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Chowana markiza ze stopu aluminium Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Zip Track Wodoodporne rolety Zdalne sterowanie Dostosowany rozmiar Odporny na promieniowanie UV
| Imię: | Odporne na wiatr aluminiowe rolety zewnętrzne z altanką Pergola |
|---|---|
| Podanie: | Pergola Baldachim Restauracja Balkon Wiatroodporny ekran boczny |
| kolor: | Różnorodny |
| rozmiar: | Dostosowane |
| tkanina: | Poliester + powłoka UV |
Aluminiowa chowana markiza Dostosowany ekran Pergola ze światłami LED
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Wodoodporny pilot do rolet Radiant Energy Zip Track
| Nazwa: | Zewnętrzny ekran z osłoną przeciwsłoneczną na tarasie z napędem na suwak |
|---|---|
| Podanie: | Pergola Canopy Restaurant Balkon Wiatroodporny ekran boczny |
| Kolor: | Różny |
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Tkanina: | Poliester + powłoka UV |
10 "X 12" Diy żaluzjowy dach zewnętrzna pergola aluminiowa wodoodporna ogrodowa patio
| Przedmiot: | Pergola zewnętrzna |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Rozmiar: | 10" X 12" ; 10" X 12"; Customized Szie Dostosowany rozmi |
| styl: | Zmotoryzowana pergola z żaluzjami dachowymi |
Wodaodporna Pergola Aluminiowa Pergola Zdejmowalny Dach z paskami świetlnymi LED i wykończeniem żaglu PVC
| Dodane funkcje: | Paski świetlne LED/łatwy montaż |
|---|---|
| Projekt: | Naścienny lub wolnostojący |
| Wykończenie żaglu: | Pergola PCV |
| Funkcja: | Odporna na deszcz, wodoodporna aluminiowa pergola |
| Kolor: | niestandardowe |
Zindywidualizowany wyciągalny dach pergola z napędem silnikowym do montażu na ścianie lub samodzielnego
| Operacja: | Zmotoryzowany |
|---|---|
| Funkcja: | Odporna na deszcz, wodoodporna aluminiowa pergola |
| Instalacja: | Pozostałe urządzenia, z wyłączeniem tych objętych pozycją 8703 |
| Kolor: | niestandardowe |
| Dodane funkcje: | Paski świetlne LED/łatwy montaż |


