Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor garden pergola ] mecz 397 Produkty.
4x4m silnikowe wyciągające się aluminiowe pergoły
| Pozycja: | Aluminiowa pergola tarasowa |
|---|---|
| Materiał: | Stopy aluminium |
| Kolor produktu: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Pergola motorowa z wyciągaczem |
Aluminiowe chowane zewnętrzne systemy dachowe Dołączana markiza montowana na ścianie z boku altanki
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Zewnętrzna wodoodporna chowana markiza z aluminiowym ekranem bocznym Pation Pergola
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Dostosowany chowany dach zewnętrzny Automatyczny dach pergoli na basen
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Ochrona przed deszczem Wodoodporny chowany ekran markizy Pergola z tkaniną
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Chowana markiza przeciwsłoneczna SUNC Niestandardowy system PVC Pergola z przesuwnym baldachimem
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Zdalnie sterowana chowana markiza ogrodowa Alunimium Altana boczna z oświetleniem LED
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Aluminiowa składana chowana pergola dachowa Doczepiana altana boczna markiza ścienna
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Hotele / restauracje Chowany dach Pergola Ochrona przed warunkami atmosferycznymi z tkaniny PCV o wysokim napięciu
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Konfigurowalna ochrona przed deszczem Pvc Pergola Chowana ochrona przed deszczem dla prywatnej rezydencji
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |


