Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof outdoor garden pergola ] mecz 397 Produkty.
Aluminiowy stopu elektrycznego Pergola z podłogiem
| Pozycja: | Pergola z żaluzjami elektrycznymi |
|---|---|
| Materiał: | Stopy aluminium |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Pergola dachowa z elektryczną żaluzją |
Zewnętrzna spersonalizowana pergola z aluminium 6063 i test IP67
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Zewnętrzny nowoczesny silnikowy wyciągający się dach ogródkowy pergola z dostosowaną ramą i ekranem bocznym
| Pozycja: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Wielkość: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
10 "X 10" zewnętrzny dach patio zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami z zamkiem błyskawicznym
| Przedmiot: | aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Aluminiowa aluminiowa pergola z napędem 6073 |
| Kolor: | Grey ; Szary ; white ; biały ; Black ; Czarny ; customi |
| Rozmiar: | Aluminiowa pergola o wymiarach 10' × 10' |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Zindywidualizowana pergola aluminiowa z silnikiem do basenu zewnętrznego
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
Wodoodporna chowana markiza / chowana markiza ogrodowa Dostosowany rozmiar
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Zastosowany rozmiar Pergola aluminiowa z silnikiem do basenu zewnętrznego
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
|---|---|
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
Systemy dachowe zewnętrzne, wyciągające się, przymocowane PVC, pergola, ściana boczna
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żaglu: | Pergola pokryta PCV |
| Materiał żagla: | PVC |
| Wielkość: | Niestandardowe rozmiary pergoli z rozsuwanym dachem |
| Tkanina: | Pergola z rozsuwanym dachem, gramatura 850 g/m2 |
Wodoodporne chowane markizy zewnętrzne Chowany system dachowy 110V / 230V
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Zindywidualizowana Pergola Kolor Aluminiowy Pergola wyciągalna w 3x3m Rozmiar
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Obowiązująca scena: | Pergola Do Odkrytego Basenu |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |


