Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminum sunshade pergola ] mecz 291 Produkty.
4x4 Zmotoryzowana aluminiowa pergola zewnętrzna z bokami Żaluzje tarasowe Pergola ogrodowa
| Przedmiot: | pergola z żaluzjowym dachem |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | Ciemnoszary z błyszczącym srebrnym białym drogowym i niestandardowym kolorem zgodnie z numerem kolor |
| Rozmiar: | Pergola aluminiowa 5m x 3m |
| styl: | pergola z bokami |
Elektryczny pawilon ze stopu aluminium zainstalowany na dachu dziedzińca willi Taras Aluminium Pergola Louver
| Pozycja produktu: | Pergola zewnętrzna |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | Ciemnoszary z błyszczącym srebrnym białym drogowym i niestandardowym kolorem zgodnie z numerem kolor |
| Wielkość: | 10 "X 12" ;12 "X 12" ; 10 "X 10" ; Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana pergola żaluzjowa |
Wodoodporna ręczna żaluzjowa pergola zewnętrzna aluminiowa altana ogrodowa 4x4m
| Element pergoli: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał pergoli: | Pergola aluminiowa ze stopu aluminium |
| Kolor produktu: | biała, czarna, szara Ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Osłona przeciwsłoneczna naścienna ręczna żaluzjowa pergola |
| Rozmiar produktu: | 4 * 4 M, 4 * 3 M, 3 * 3 M, niestandardowy rozmiar |
10 "X 12" Diy żaluzjowy dach zewnętrzna pergola aluminiowa wodoodporna ogrodowa patio
| Przedmiot: | Pergola zewnętrzna |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | biało-czarny ; gery ;brązowy ;dostosowany |
| Rozmiar: | 10" X 12" ; 10" X 12"; Customized Szie Dostosowany rozmi |
| styl: | Zmotoryzowana pergola z żaluzjami dachowymi |
Smart Pergola Aluminium wodoodporne Wiatroodporne sterowalne
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
Ogrodniczy projekt wodoszczelny i wiatroodporny Pergola z aluminium
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
|---|---|
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
Inteligentna pergola aluminiowa z zdalnym sterowaniem i integracją domową
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
|---|---|
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
Zindywidualizowana Pergola Aluminiowa Szaro-Czarna do projektowania ogrodu zewnętrznego
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
Pergola aluminiowa silnikowana zewnętrzna o wymiarach 3x3 m do montażu na ścianie
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
|---|---|
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
Integracja z inteligentnym domem Aluminiowa kolorowa pręga pergola do zdalnie sterowanego basenu i ogrodu
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
|---|---|
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |


