Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminum sunshade pergola ] mecz 291 Produkty.
Zastosowalna wodoszczelna pergola z aluminium z zdalnym sterowaniem
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
|---|---|
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
Aluminiowy okrągły pręt ścienny / samodzielna instalacja Kompatybilna z pergolą aluminiową
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
Budynek ogrodowy Stalowa żaluzja Aluminiowa Pergola Wytłaczana odporna na zgniliznę
| Przedmiot: | Ręczna aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Kolor: | Kolor niestandardowy |
| Rodzaj dachu: | Hardtop |
| Szczegóły materiału dachu: | Stalowa żaluzja |
4X6m 3x5m Zmotoryzowana aluminiowa pergola Wodoodporna do budowy ogrodu na zewnątrz
| przedmiot: | Zewnętrzna aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| ROZMIAR: | 4x4m ; 4x4m ; 4x3m ;4x6m ;3x3m ; 4x3m ;4x6m ;3x3m ; 3x5m ; 3x5 |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Wodoodporne rolety zewnętrzne Zmotoryzowana pergola z aluminiową migawką
| Przedmiot: | akcesoria do pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar: | Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Wiatroodporna, zmotoryzowana aluminiowa pergola z regulowanym dachem 10 "X 13"
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Aluminiowa pergola z szarym zmotoryzowanym dachem z żaluzjami z zamkiem błyskawicznym
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola aluminiowa ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | Szara Aluminiowa Pergola |
| Rozmiar produktu: | 10' × 10'; 10 '× 13'; Dostosowany rozmiar |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Zewnętrzny niestandardowy zmotoryzowany aluminiowy dach żaluzjowy Pergola ze światłem RGB
| Przedmiot: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Aluminiowa aluminiowa pergola z napędem 6073 |
| Kolor: | Grey ; Szary ; white ; biały ; Black ; Czarny ; customi |
| Rozmiar: | 10' × 10' ; 10' × 10'; 10' × 13' ;12' × 20' ;10' |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Wodoodporna zmotoryzowana aluminiowa żaluzja 4 x 4 Pergola ogrodowa Zewnętrzne patio ogrodowe
| Pozycja produktu: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium 6073 |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| Rozmiar: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| styl: | Nowoczesna aluminiowa pergola z napędem |
Zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa pergola z bokami Czarna żaluzjowa pergola ogrodowa na dachu
| Przedmiot: | pergola dachowa z żaluzjami |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6063 T5 |
| Kolor: | pergole czarne |
| Rozmiar: | Pergola aluminiowa 5m x 3m |
| styl: | pergola żaluzjowa |


