Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminum sunshade pergola ] mecz 291 Produkty.
Zewnętrzne zmotoryzowane rolety przeciwsłoneczne Wodoodporne elektryczne inteligentne okno
| Nazwa: | Rolety zewnętrzne |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowany rozmiar |
| Kolor: | Ciemnoszary, biały, czarny Dostosowane |
| Aplikacja: | Salon, sala konferencyjna, reklama, scena itp. |
| Format: | Inteligentne elektryczne rolety zewnętrzne |
Sunshade Wodoodporne rolety zewnętrzne Inteligentne żaluzje z napędem na suwak
| Słowo kluczowe: | Rolety zewnętrzne |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowany rozmiar |
| Kolor: | Ciemnoszary, biały, czarny Dostosowane |
| Aplikacja: | Salon, sala konferencyjna, reklama, scena itp. |
| Format: | Elektryczne rolety zewnętrzne |
PVC Pergola Nowoczesna chowana markiza przeciwsłoneczna Aluminiowe automatyczne markizy przeciwsłoneczne
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Prywatna rezydencja Rozsuwane systemy dachowe z żaluzjami Metalowa markiza garażowa
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Chowana markiza przeciwsłoneczna SUNC Niestandardowy system PVC Pergola z przesuwnym baldachimem
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Zewnętrzne chowane systemy pergoli z PVC z osłoną przeciwdeszczową i tarasem
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Bioclimatic Wodoodporny, zdejmowany, chowany dach z tkaniny przeciwsłonecznej
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Led Light Chowana markiza dachowa odporna na warunki atmosferyczne z roletami
| Nazwa: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Frame Material: | Aluminum Alloy |
| Tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagiel: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Listwy świetlne LED/łatwy montaż |
Tkanina PVC Zwijany ekran boczny markizy Aluminiowa dostosowana zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna Gazabo
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
3x3m zewnętrzna aluminiowa ręczna żaluzjowa pergola wiatroodporna ochrona przeciwsłoneczna
| Przedmiot: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał produktu: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Czarny, szary, biały |
| Funkcja1: | Bezpieczny i ruchomy |
| Funkcja2: | PRZYJAZNE EKOLOGICZNIE, ŹRÓDŁA ODNAWIALNE |


