Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ aluminum sunshade pergola ] mecz 291 Produkty.
Wyrobek z aluminium z odcinka SS 304 i pilotem
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Specjalistyczna, nowoczesna zewnętrzna, silnikowana pergola ogrodowa z dachem z aluminium
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Nowoczesny dostosowany rozmiar i ramka rury dolnej z SS Garde 304 silnikowym pergolą aluminiową
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Scenariusz stosowany: | Pergola Na Zewnątrz |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
Wodoszczelna pergola aluminiowa do ogrodów w pomieszczeniach wewnątrz i na zewnątrz
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
|---|---|
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
Inteligentne sterowanie zdalnym Pergola aluminiowa z wodoszczelnym silnikiem
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
|---|---|
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
Elegantny szary aluminium Pergola wodoodporna zewnętrzna przestrzeń mieszkalna oaza z inteligentnym sterowaniem
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
|---|---|
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
Wodoodporna, wiatroodporna, silnikowa pergola aluminiowa, wielkość 3x3m, 4x4m, 3x4m, 3x6m, 5x3m
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
|---|---|
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
3x6m Aluminiowe narzędzia ogrodnicze
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
|---|---|
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Kolor pergoli: | Szary, czarny, biały, dostosowany |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
Dostosowywalne ogrody na zewnątrz Biały kolor Pergoły aluminiowe DIY Design ogrodu
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
|---|---|
| Instalacja: | Do montażu na ścianie/wolnostojący |
| Dostosowany rozmiar: | 3x3m ; 4x4m ; 3x4m ;3x6m ;5x3m, dostosowane |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
Mądrze wykonana wodoszczelna pergola aluminiowa z silnikiem do nowoczesnych pomieszczeń na zewnątrz
| System sterowania: | Integralność zdalnego sterowania i inteligentnego domu |
|---|---|
| Funkcja produktu: | Wodoodporna, wiatroodporna aluminiowa pergola |
| Scenariusz stosowany: | Na zewnątrz; Projektowanie ogrodu |
| Pozycja produktu: | Pergola z aluminium |
| Przestrzeń pokoju: | Na zewnątrz, biuro, basen; ogród |


