Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof electric aluminum pergola ] mecz 250 Produkty.
Zewnętrzna wodoodporna chowana markiza z aluminiowym ekranem bocznym Pation Pergola
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Prywatna rezydencja Rozsuwane systemy dachowe z żaluzjami Metalowa markiza garażowa
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Ochrona przed deszczem chowana markiza Outdoor Sunshade Pergola 3 - 5 lat gwarancji
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Chowana markiza przeciwsłoneczna SUNC Niestandardowy system PVC Pergola z przesuwnym baldachimem
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC ze światłami LED 3 - 5 lat gwarancji
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Chowana markiza ze stopu aluminium Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC ze światłami LED 3 - 5 lat gwarancji
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
DIY inteligentne rolety na baterie, podwójna tkanina Zebra Roller Shade
| Materiał: | Różnorodny |
|---|---|
| Instalacja: | Typ wiertła |
| Pokrywa: | Z |
| Kontrola: | Ręczna / elektryczna |
| Szczegóły pakowania: | karton lub skrzynka drewniana |
Aluminiowa chowana markiza Dostosowany ekran Pergola ze światłami LED
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Niestandardowe ręczne rolety przeciwsłoneczne Diy Shade Commercial Residential System
| Imię: | Niestandardowe ręczne rolety przeciwsłoneczne Diy Shade Commercial Residential System |
|---|---|
| kolor: | Różnorodny |
| rozmiar: | Dostosowane |
| Kontrola: | Ręczny/elektryczny/bateryjny |
| Szczegóły pakowania: | karton lub skrzynka drewniana |


