Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof electric aluminum pergola ] mecz 250 Produkty.
Markiza PCV z chowanym dachem Pergola z przesuwnym baldachimem
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Dostosowany chowany dach zewnętrzny Automatyczny dach pergoli na basen
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Sunshade Wodoodporne rolety zewnętrzne Inteligentne żaluzje z napędem na suwak
| Słowo kluczowe: | Rolety zewnętrzne |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowany rozmiar |
| Kolor: | Ciemnoszary, biały, czarny Dostosowane |
| Aplikacja: | Salon, sala konferencyjna, reklama, scena itp. |
| Format: | Elektryczne rolety zewnętrzne |
Pionowe aluminiowe żaluzje przeciwsłoneczne Aerofoil Naprawiono elektryczne sterowanie ręczne
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Imię: | Pionowa aluminiowa żaluzja przeciwsłoneczna stała elektryczna ręczna kontrola |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
Dzianiny Rolety zewnętrzne Okna Elektryczne Patio Wiatroszczelne
| Nazwa: | Rolety zewnętrzne |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowany rozmiar |
| Kolor: | Ciemnoszary, biały, czarny Dostosowane |
| Aplikacja: | Salon, sala konferencyjna, reklama, scena itp. |
| Format: | Inteligentne elektryczne rolety zewnętrzne |
SUNC 6x3m Ręczna żaluzjowa pergola Zewnętrzna aluminiowa altana wiatroodporna ochrona przed słońcem
| Przedmiot: | Pergola aluminiowa |
|---|---|
| Materiał produktu: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcja: | Wodoodporna ręczna pergola żaluzjowa Winproof |
| Funkcja produktu: | zacienienie |
3x3m zewnętrzna aluminiowa ręczna żaluzjowa pergola wiatroodporna ochrona przeciwsłoneczna
| Przedmiot: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał produktu: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Czarny, szary, biały |
| Funkcja1: | Bezpieczny i ruchomy |
| Funkcja2: | PRZYJAZNE EKOLOGICZNIE, ŹRÓDŁA ODNAWIALNE |
4x4m 4x3m 3x3m Naścienny Aluminiowy ręczny Ręczny żaluzjowy Pergola Gery Outdoor Garden Building
| Element pergoli: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Pergola aluminiowa ze stopu aluminium |
| Kolor: | Gery Manual żaluzjowa pergola |
| Funkcja: | Ręczna żaluzjowa pergola naścienna |
| Rozmiar produktu: | 4*4 M, 4*3 M ,3*3 M ręczna pergola żaluzjowa |
Niestandardowy 4x4m naścienny aluminiowy ręczny żaluzjowy pergola na zewnątrz budynku ogrodowego
| Element pergoli: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | biała, czarna, szara Ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Ręczna żaluzjowa pergola naścienna |
| Rozmiar produktu: | 4*4M, 4*3M,3*3M,6*3M aluminiowa pergola |
Niestandardowy 4x4m 4x3m Aluminiowy ręczny żaluzjowy Pergola Outdoor Garden Building Wodoodporny
| Przedmiot: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Czarna ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Naścienna aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar produktu: | 4*4 M, 4*3 M (rozmiar niestandardowy) |


