Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ waterproof electric aluminum pergola ] mecz 250 Produkty.
SUNC 3x3m biała aluminiowa ścienna aluminiowa ręczna żaluzjowa pergola zewnętrzna wiatroodporna wodoodporna
| Przedmiot: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał produktu: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Czarny, szary, biały |
| Funkcja produktu: | Naścienna aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar: | 3 * 3 M, niestandardowy rozmiar |
SUNC 4x4m 3x3m biały naścienny aluminiowy ręczny żaluzjowy pergola ogrodowy budynek wiatroszczelny wodoodporny
| Przedmiot: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Czarny, szary, biały, niestandardowy kolor Ręczna pergola z żaluzjami |
| Funkcja: | Naścienna aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar: | 4*4 M, 4*4 M (rozmiar niestandardowy) |
SUNC 4x4m naścienny aluminiowy ręczny żaluzjowy pergola zewnętrzny budynek Gaeden wodoodporny
| Pozycja produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor produktu: | Czarny, szary, biały |
| Funkcja: | Naścienna aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar: | Ręczna pergola żaluzjowa 4*4 M |
SUNC 3x3m naścienna aluminiowa ręczna żaluzjowa pergola zewnętrzna wiatroodporna ochrona przeciwsłoneczna
| Pozycja produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał produktu: | Aluminiowe pergole naścienne |
| Kolor: | Biała ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Aluminiowe pergole naścienne |
| Przestrzeń w pokoju: | Budynek ogrodowy, na zewnątrz |
4x4m 4x3m Czarna naścienna aluminiowa ręczna aluminiowa żaluzjowa pergola Outdoor Garden Building Altana
| Element pergoli: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Ręczna żaluzjowa pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Czarna ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Naścienna aluminiowa ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar produktu: | 4*4 M, 4*3 M (rozmiar niestandardowy) |
Led Light Chowana markiza dachowa odporna na warunki atmosferyczne z roletami
| Nazwa: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Frame Material: | Aluminum Alloy |
| Tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagiel: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Listwy świetlne LED/łatwy montaż |
SUNC 6x3m biała aluminiowa ręczna żaluzjowa pergola zewnętrzna ochrona przed słońcem wodoodporna
| Pozycja produktu: | Ręczna pergola żaluzjowa |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | Biała ręczna pergola żaluzjowa |
| Funkcja: | Odporna na gryzonie, odporna na gnicie ręczna pergola żaluzjowa |
| Rozmiar: | 6x3m, niestandardowy rozmiar |
Wodoodporne chowane markizy zewnętrzne Chowany system dachowy 110V / 230V
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Wodoodporna chowana markiza / chowana markiza ogrodowa Dostosowany rozmiar
| Rodzaj: | Markizy |
|---|---|
| Wykończenie żagla: | powlekany PCV |
| Materiał żagla: | PCV |
| rozmiar: | Dostosowane rozmiary dla pergoli z rozsuwanym dachem |
| tkanina: | poliester 850 g / m2 chowany dach Pergola |
Ochrona przed deszczem Wodoodporny chowany ekran markizy Pergola z tkaniną
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |


