Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ louvre opening roof systems ] mecz 111 Produkty.
260mm przeciwdeszczowa powłoka proszkowa aluminiowa żaluzjowa pergola
| kolor: | Szary, biały, dostosowany |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Imię: | Aluminiowa regulowana konstrukcja z żaluzjami w systemie pergoli bez konstrukcji, |
| rozmiar: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Obróbka powierzchniowa: | Malowanie proszkowe, utlenianie anodowe |
Rasterowana anodowa oksydacja 260mm Blade Aluminiowa Pergola
| kolor: | Szary, biały, dostosowany |
|---|---|
| Imię: | Aluminiowa regulowana żaluzjowa pergola system wolnostojący wolnostojący |
| Obróbka powierzchniowa: | Malowanie proszkowe, utlenianie anodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| rozmiar: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
Wodoodporny system dachowy z żaluzjami Zewnętrzna altana ogrodowa Bioklimatyczna aluminiowa pergola
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
430 Silver Skylight Louver System Powlekanie proszkowe Wodoodporny dostosowany kolor
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Nazwa produktu: | Ściana zewnętrzna 430 srebrna Aeroscreen biały aluminiowy system świetlików dachowych fasada archite |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
F150/200/300 Aluminiowa wodoodporna powłoka energetyczna Dostosowany system żaluzji
| Imię: | Naprawiono architektoniczny system kontroli słońca z żaluzjami aluminiowymi Aeroscreen |
|---|---|
| Projekt: | Naprawiono architektoniczny system kontroli słońca z żaluzjami aluminiowymi Aeroscreen |
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
Powering Coationg Dostosowany aluminiowy wodoodporny system żaluzji
| Imię: | Naprawiono architektoniczny system kontroli słońca z żaluzjami aluminiowymi Aeroscreen |
|---|---|
| Projekt: | Naprawiono architektoniczny system kontroli słońca z żaluzjami aluminiowymi Aeroscreen |
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
Zewnętrzna zmotoryzowana aluminiowa altana pergola z przesuwanymi szklanymi drzwiami RGB Light
| przedmiot: | baldachim pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | czarny ; biały ; gery ;dostosowany |
| Rozmiar: | 10' × 12' ; 10' × 12'; 10' × 10' ;10' × 13' ;custom |
| Styl: | Regulowana żaluzjowa pergola dachowa |
RGB Light 12 "X 20" zmotoryzowana aluminiowa pergola z zewnętrznymi roletami Ziptrak
| przedmiot: | baldachim pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | black ; czarny ; white ; biały ; gery ;customized color gery; |
| Rozmiar: | 12 '× 20' ';dostosowany rozmiar |
| Słowa kluczowe: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola |
System markiz 202mm Regulowana aluminiowa pergola z wysuwanym baldachimem
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Aerofoil Kształt Aluminiowe żaluzje przeciwsłoneczne Silnik Zewnętrzny system ścienny Fasada architektoniczna
| Materiał: | Seria Aluminium6000 |
|---|---|
| Projekt: | Wolny |
| Kontrola: | Zmotoryzowany |
| Kształt: | skrzydło samolotu |
| Imię: | Aluminiowa fasada architektoniczna z zewnętrznymi ścianami silnika dla miłośników słońca |


