Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ louvre opening roof systems ] mecz 111 Produkty.
Wodoodporna, zmotoryzowana aluminiowa pergola z dachem żaluzjowym
| Imię: | Zewnętrzny, zmotoryzowany aluminiowy system dachowy z żaluzjami z pergoli |
|---|---|
| Podanie: | Łuki, altany, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Aerofoil Aluminiowy pionowy chowany dach żaluzjowy, regulowany dach żaluzjowy
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Nazwa: | Aluminiowy chowany system dachu żaluzjowego Aerofoil sterowanie oświetleniem elewacji budynku |
| Projekt: | Bezpłatny |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
Powłoka PVDF System dachowy z żaluzjami ze stopu aluminium Publiczny budynek mieszkalny ze stopu aluminium
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
60 Płaski aluminiowy system fasadowy żaluzji Architektoniczna grubość kontroli słońca 1,0 ~ 3,0 mm
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 125 mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
Naprawiono grubość dachu żaluzji otworu Aeroscreen 1,0 ~ 3,0 mm Oszczędność energii
| Imię: | Naprawiono architektoniczny system kontroli słońca z żaluzjami aluminiowymi Aeroscreen |
|---|---|
| Projekt: | Naprawiono architektoniczny system kontroli słońca z żaluzjami aluminiowymi Aeroscreen |
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
Systemy dachowe żaluzji ze stopu aluminium, dachowe żaluzje zewnętrzne Aeroscreen
| kolor: | Dowolny RAL lub PANTONE lub dostosowany, Woodgrain, Bamboo |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Architektoniczny system fasad aluminiowych żaluzji Sun Louvre Systems ISO9001
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
Komercyjny system fasadowy żaluzji T6 Seria 300 mm Pokrycie foliowe wodoodporne
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Imię: | Seria T6 300mm aluminiowy system elewacyjny z żaluzjami architektonicznymi z kontrolą słońca |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Aluminiowy architektoniczny system fasadowy żaluzji Pusta płaska żaluzja pionowa pozioma
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
Pergola dachowa z chowanym dachem o gramaturze 850 g / m2 z PVC
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |


