Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ louvre opening roof systems ] mecz 111 Produkty.
Poziomy, odporny na warunki atmosferyczne system żaluzji F150 Aluminiowa kontrola oświetlenia architektonicznego
| Imię: | F150 aluminiowy, odporny na warunki atmosferyczne system fasadowy z żaluzjami, sterowanie oświetleni |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Aeroscreen Zewnętrzny żaluzj pogodowy Dekoracja ze stopu aluminium 6063-T5 Wentylacja powietrza
| Podanie: | Publiczne, mieszkalne, komercyjne, szkolne, biurowe, szpitalne, hotel, lotnisko, metro, dworzec, cen |
|---|---|
| kolor: | Dowolny RAL lub PANTONE lub dostosowany, Woodgrain, Bamboo |
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
SKS90 Aluminiowe chowane systemy dachowe żaluzjowe Architektoniczne sterowanie słońcem
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Imię: | SKS90 aluminiowy chowany system dachowy z żaluzjami architektoniczna kontrola słońca |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Aerofoil Aluminiowe chowane systemy dachowe żaluzjowe Sterowanie oświetleniem elewacji budynku
| Nazwa produktu: | Aluminiowy chowany system dachu żaluzjowego Aerofoil sterowanie oświetleniem elewacji budynku |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Stop aluminium, 6063-T5 |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| Szerokość ostrza: | 350/400/450/500/600mm |
| zainstalować: | Wertykalny horyzontalny |
Folia pokrywająca chowane systemy dachowe żaluzjowe Komercyjne niestandardowe kolory
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Podanie: | Publiczne, mieszkalne, komercyjne, szkolne, biurowe, szpitalne, hotel, lotnisko, metro, dworzec, cen |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Ogrodowe zmotoryzowane aluminiowe akcesoria do pergoli Zewnętrzne żaluzje tarasowe
| przedmiot: | akcesoria do pergoli |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium |
| Kolor: | szary, czarny, biały, dostosowany kolor |
| ROZMIAR: | Dostosowany rozmiar |
| Styl: | Zmotoryzowana aluminiowa pergola z żaluzjami |
Systemy osłon przeciwsłonecznych z żaluzjami zewnętrznymi sufitowymi 1000 - 6000 mm Sterowanie zmotoryzowane, rozpiętość lameli
| Podanie: | Publiczne, mieszkalne, komercyjne, szkolne, biurowe, szpitalne, hotel, lotnisko, metro, dworzec, cen |
|---|---|
| Materiał: | Seria Aluminium6000 |
| Projekt: | Wolny |
| Kontrola: | Zmotoryzowany |
| Kształt: | skrzydło samolotu |
Poziome aluminiowe żaluzje przeciwsłoneczne, systemy żaluzji przeciwsłonecznych stały elektryczny podręcznik
| Imię: | Pozioma aluminiowa żaluzja przeciwsłoneczna z żaluzji aluminiowej stała elektryczna ręczna kontrola |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Thckness: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| kolor: | Dowolny RAL lub PANTONE lub dostosowany, Woodgrain, Bamboo |
| Kontrola: | Sterowanie zdalne/ręczne |
Wolnostojący chowany dach tarasowy z aluminiowym żaluzjami o średnicy 150 mm
| Imię: | Wodoodporna chowana markiza tarasowa z PVC z altanką z oświetleniem LED |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| tkanina: | poliester 850g/m² |
| Materiał żagla: | PCV |
| Dodatkowe funkcje:: | Taśmy LED/Łatwy montaż |
Ostrze 260mm System żaluzjowej pergoli Free Design Witn Rolety Aluminium Regulowane
| kolor: | Szary, biały, dostosowany |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Imię: | Aluminiowy regulowany system pergoli dachowych bez żaluzji |
| Nóż: | 260 mm |
| rozmiar: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |


