Wszystkie produkty
-
BRUNO BiaginiMoim faworytem jest jakość i styl produktu. -
Maria GravdalZaufana fabryka ! -
Marta Jimenez PedersenJakość jest zbyt dobra, to moja wymarzona pergola, łatwa w montażu, a także wygodna w obsłudze w pełni automatyczna
Osoba kontaktowa :
Jessie
Numer telefonu :
15317096971
Co to jest? :
+8615317096971
słowa kluczowe [ louvre opening roof systems ] mecz 111 Produkty.
Aluminiowy system dachowy świetlika 3,0 mm z chowanym żaluzją
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Indywidualny system zaciemniania budynku architektonicznego z chowanym dachem aluminiowym |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| Funkcjonować: | Kontrola słońca, Wentylacja powietrza, Wodoodporność, Dekoracja, Oszczędzanie energii, Wnętrze Odpor |
System dachowy świetlika z powłoką PVDF Wentylacja żaluzji
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Powłoka proszkowa 1,0 mm System dachowy świetlika z chowanym żaluzją
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Nazwa produktu: | Regulowany aluminiowy chowany system pokrycia tarasu dachowego z żaluzjami |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Wykonany na zamówienie aluminiowy chowany poliestrowy system dachowy świetlika
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Funkcjonować: | Kontrola słońca, Wentylacja powietrza, Wodoodporność, Dekoracja, Oszczędzanie energii, Wnętrze Odpor |
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Aluminiowy chowany system dachowy 6063 T5 3,0 mm
| Materiał: | Stop aluminium, 6063-T5 |
|---|---|
| Grubość: | 1,0 ~ 3,0 mm |
| Pokryty: | Malowanie proszkowe, powlekanie PVDF, powlekanie poliestrowe, anodowanie, powlekanie, druk termotran |
| Szerokość ostrza: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| zainstalować: | wertykalny horyzontalny |
Silnik Otwarty Zamknięty Dach Zewnętrzna Aluminiowa Pergola
| Nazwa: | Zewnętrzny zmotoryzowany aluminiowy system wodoodpornych żaluzji Pergola |
|---|---|
| Aplikacja: | Łuki, altanki, pergole ogrodowe |
| Materiał: | Stop aluminium |
| Grubość aluminium: | 2,0 mm-3,0 mm ogrodowa bioklimatyczna aluminiowa pergola |
| Wykończenie ramy: | Malowana proszkowo |
Aluminiowa, przeciwdeszczowa, zmotoryzowana pergola żaluzjowa z regulowanym dachem 12 X 10 X 13 Ft
| przedmiot: | baldachim pergoli |
|---|---|
| Materiał: | Pergola ze stopu aluminium |
| Kolor: | black ; czarny ; white ; biały ; gery ;customized color gery; |
| Rozmiar: | 12' × 12' ;12' × 20' ;10' × 10' ;10' × 20' ;dostosowane |
| Akcesoria: | wodoodporne gniazdo; rolety ziptrack; szklane drzwi; migawka; światło RGB |
Wodoodporny chowany dach z PVC Pergola Blade 260mm Stabilny lakier proszkowy
| kolor: | Szary, biały, dostosowany |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| rozmiar: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Obróbka powierzchniowa: | Malowanie proszkowe, utlenianie anodowe |
| Nóż: | 260 mm |
Odporny na deszcz, chowany dach z PVC Pergola Pavilion zmotoryzowany system zdalnego sterowania
| kolor: | Szary, biały, dostosowany |
|---|---|
| Imię: | Odporny na deszcz, chowany dach z PVC Pergola Pavilion zmotoryzowany system zdalnego sterowania |
| Materiał: | Stop aluminium |
| rozmiar: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Obróbka powierzchniowa: | Malowanie proszkowe, utlenianie anodowe |
Odporny na deszcz, chowany dach zewnętrzny z PVC, automatyczny zmotoryzowany dach pergoli
| kolor: | Szary, biały, dostosowany |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| rozmiar: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Obróbka powierzchniowa: | Malowanie proszkowe, utlenianie anodowe |
| Nóż: | 260 mm |


